Bigo Live’dan Nasıl Para Kazanılır? Bigo Live Canlı Yayın Açma

Bigo Live’dan Nasıl Para Kazanılır? Bigo Live Canlı Yayın Açma

Birçok kişinin kullandığı uygulamalardan biri olan Bigo Live, insanların tanışmasını, sohbet etmesini ve iletişim kurmasını sağlıyor. Sosyalleşme amacıyla oluşturulan bu uygulamada birçok kişi canlı olarak birbirini tanıma fırsatı buluyor. Bazı canlı sohbet kullanıcıları bu kazançlı uygulamayı tercih ediyor. Bigo Live para kazanma Hilesi Bigo Live maaş sistemi Bigo Live para kazanma Yolları Bigo Live Ajans Bigo Live Hediye Fiyatları BIGO LIVE Bu makale Bigo Live’dan Nasıl Para Kazanılır?  Bigo Live ile para kazanmak isteyen herkes için bir rehberdir.

Bigo Live’dan Nasıl Para Kazanılır?

Bigo Live ile para kazanmanın birçok yolu olsa da bu uygulama aslında kolay para kazanmanın iyi bir yolu. Bir yaşam biçimi olarak para kazanma yollarından biri olan Bigo Live’da para kazanmanın tüm yöntemlerini bu yazımızda topladık. Bigo Live’ın para kazanma yöntemleri ile anlattıklarımızı uygularsanız para kazanmamak için hiçbir nedeniniz kalmaz.

Bigo Live Para Kazanma Şartları

Bigo Live‘da para kazanmak için alt limitlere dayalı belirli koşullar vardır. 2’ye ayrılır: aylık ve haftalık. Haftalık görevleri tamamlayarak kazancınızı artırabilirsiniz. Bu eylemlerin para kazanma açısından çok fazla etkisi olmasa da, etkinlik aktardıkları için takipçi edinmenizi sağlayacaktır. Aylık etkinlikler için Bigo sizin için belirli bir miktar atar. Örneğin ayda 20 gün 2 saat canlı yayın yapmanız isteniyor. Belirli bir yayın süresi sona erdikten sonra bazı alanlar aktif hale gelecektir, bu sayede banka hesabınıza gelen Bigo Canlı BEANS çekebilirsiniz.

210 Bigo fasulye = 1 dolar. Ayrıca canlı yayında alacağınız özel hediyeler elmas değerindedir. Elmaslar, uygulama için özel olarak oluşturulmuş sanal hediyeler satın almanıza olanak tanır. Ama fasulye ile böyle hediyeler alamazsınız. Fasulyeden hediye almak istiyorsanız, fasulyeyi pırlantaya çevirmeniz yeterli. Fasulye elmas yapmak için kullanılır, ancak fasulye değil. Kısacası, fasulyeler nakitle takas edilebilir, ancak elmaslar değiştirilemez.

  • 210.000’den az bigo varsa, genellikle 3-5 iş günü içinde hesabınıza 1.000 ABD Dolarından az bir miktar yatırılır.
  • 210.000’den fazla fasulyeniz varsa, genellikle 25-30 iş günü içinde hesabınıza 1.000 ABD Doları veya daha fazlası yatırılır.

Tiktoktan Para Kazanma Yöntemleri 2021 (TÜM YÖNTEMLER)

Bigo Live’da Canlı Yayın Açarak Para Kazanma

Bigo Live platformunda birçok kişi yeteneklerini canlı olarak sergileyerek para kazanabilir. Uygulama üzerinden belirli koşullara tabi olarak sunucu, yayıncı veya işveren olarak para kazanmanın yolları bulunmaktadır. Sunucu olarak görev yapan kişi yani yayıncı, mobil yayın ile belirlenen hedef aylık kişi sayısına ulaşmaya çalışıyor. Editör olarak çalışan kullanıcı belirli bir sayıda kişiye ulaştığında belirli bir maaş alır. Hedeflenen kişi sayısına ulaşmak, reklam, popülerlik, abone sayısı gibi çalışmalarla sağlanabilir.

Bigo Canlı Yayın Nasıl Açılır?

Her gün belirli bir yayın saati ayarlamanızı öneririz. Örneğin, her gün 18:00 – 21:00 arası yayın yapmalısınız. Bu saatler arasında canlı yayını açarak Bigo Live kullanıcıları ile tanışabilirsiniz. Ayrıca hayranlarınız her gün aynı saatte giriş yaptığınız için saat tam 18.00’de Bigo’da sizi bekliyor olacak.

Uygulamada, bir işveren olarak çalışmak, editörleri işe almayı ve harika bir ekip oluşturmayı gerektirir. Ayrıca işveren olabilmek için Bigo’nun belirlediği şartları yerine getirmeniz zorunludur. İşveren olarak para kazanmak istiyorsanız işiniz biraz daha zor. Pazarlama ve yönetimde çok iyi olmalı ve yayıncılarınıza bağışta bulunmalı ve onları elinizde tutmalısınız. Sunucu ekibiniz büyüdükçe, yeni insanlar onlara bağış ve hediyeler göndermeye başladıkça geliriniz artacaktır.

Bigo Live Para Dönüştürme

Bigo Live uygulaması, kullanıcıların sanal hediyeler kullanmasına olanak tanır. Popüler olan kullanıcılar doğal olarak pek çok bedavaya sahip olurlar. Alınan hediyeler kullanıcının hediye havuzunda toplanır ve uygulamadan istenildiği zaman kullanıcının hesabına aktarılabilir. Bu şekilde para kazanmak için kullanıcının yeterince popüler olması gerekir. Hediyelerin değeri alınan hediyeye göre değişmekle birlikte, hediyeler fasulye şeklinde de kabul edilmektedir. 210 bigo 1 ABD dolarına eşittir.

TikTok Hediye Fiyatları 2021 (Güncel Hediye Fiyatları)

Bigo Live Para Kazanma Yolları

Bigo Live’da nasıl para kazanırsanız kazanın, popülerlik en önemli ön koşuldur. İster yayıncı, ister işveren, isterse nakit olsun, kullanıcı popülerlik kazanmalıdır. Para kazanmak için gerekli olan popülerlik, verimli kullanımla sağlanabilir. Sanal hediyeler aracılığıyla bigo sayısını artırabilirsiniz. Ayda 1 milyon fasulye ürettiğinizde, bu yaklaşık 5.000 dolar. Türk lirası cinsinden maliyeti öğrenmek istiyorsanız Google’ın anlık kuruna bakmanızı öneririz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.