Instagram Çekilişi Nasıl Kazanılır? 2022 (Instagram Çekiliş Kazanma Yolları)

Instagram Çekilişi Nasıl Kazanılır? 2022 (Instagram Çekiliş Kazanma Yolları)

Instagram’da çekiliş kazanmanın yolları, genellikle farklı sayfalarda veya etkinliklerde düzenlenen çekilişlerde çekiliş yapmak isteyen kişiler tarafından aranır. Instagram’daki yükleme sayısı son zamanlarda önemli ölçüde arttı. Sayfalarını genişletmek isteyen ve düzenli abonesi olan bireysel hesaplar ve şirketler, kurumlar vb. Hesaplar, Instagram’da çekilişler düzenleyerek geniş kitleleri çekebilir. Ücretsiz ürünler arayan platform kullanıcıları rekabete büyük ilgi gösteriyor. Bu makale size tüm sorularınızın cevaplarını sağlayacaktır. Instagram çekiliş hilesi Araba çekilişi nasıl kazanılır Instagram cekilis etiketleri Simpliers Çekiliş kazanma hilesi Nonolive çekiliş kazanma Hilesi Twitch çekiliş kazanma hilesi Instagram Çekilişi kesin kazanma İnstagram çekilişleri gerçek mi? vb. detaylarıyla..

Instagram Çekilişi Nasıl Kazanılır?

Instagram’da çekiliş kazanmanın garantili bir yolu yoktur. Ancak, çekilişi kazanma şansınızı artırmanın birkaç yolu vardır. Instagram çekilişini nasıl kazanacağınızı merak ediyorsanız işte kullanabileceğiniz yöntemler:

 • Çekilişe birden fazla hesaptan katılabilirsiniz.
 • Platformda düzenlenen çekilişleri takip ederek düzenli katılımı sağlayabilirsiniz.
 • Çekiliş uygulamasındaki çekiliş şartlarını dikkatlice okumalısınız.
 • Çekiliş şartlarında yorum sayısında bir sınırlama yoksa, yorum yapmaktan ve mümkün olduğunca çok işaretlemekten çekinmeyin.
 • Çekilişe kayıt olarak veya ekran görüntüsü alarak çekilişi takip edebilirsiniz.

Instagram Çekiliş Kazanma Yolları

Instagram çekiliş taktiklerini kullanarak kazanma şansınızı artırabilir ve ipuçlarına dikkat ederek diğer takipçilere üstünlük sağlayabilirsiniz. Instagram çekilişleri genellikle Instagram çekiliş programı ve ücretsiz Instagram çekilişleri sunan web siteleri aracılığıyla duyurulur.

İşte, bazı çekiliş kazanma yolları şunlardır:

 1. Düzenlenen faturanın kontrol edilmesi
 2. Hediye açıklamalarını dikkatlice okuyun.
 3. Yorum sayısına dikkat
 4. Çekiliş yorumlarında ifadeleri kullanın
 5. Yorum yapma saatine dikkat edin
 6. Birden fazla hesapla çekilişe katılın

İnstagram Çekiliş Yapılan Hesabı Kontrol Etme

Instagram’da bir çekiliş kazanmak istiyorsanız, yapmanız gereken ilk şey çekilişi oluşturan hesabı kontrol etmektir. Abone sayısını artırmak ve site etkileşim yoğunluğunu artırmak için bireyler veya belirli siteler yarışmalar düzenler. Sonuç olarak, Instagram’daki çekilişler bir araç olarak görülüyor, ancak gerçekte şakalar gerçekçi değil. Kazanan kazansa bile ünlü veya tanınmış kullanıcılara gidiyor. Bu yüzde çekilişi için girdiğiniz profilin gerçek bir çekiliş olduğundan emin olmanız ve hesabınızı doğrulamanız gerekmektedir. Revize ederken aşağıdaki noktalara dikkat edebilirsiniz:

 • Kaç abone?
 • Hiç çekiliş düzenlediniz mi?
 • Çekilişe gönderilecek ürünün gerçek bir fotoğrafı var mı?
 • Çizimi yapan sayfaya veya profile güvenebilir miyim?

Yukarıdaki örnek kriterleri değerlendirerek sahte çekilişlerden uzak durabilir ve zamanınızı boşa harcamamış olursunuz. Çünkü sosyal medyada düzenlenen çekilişler genellikle takipçi kazanmayı amaçladığından yanlış olabilir.

BAKINIZ.! İnstagram Gizli Profil Görme (Instagram Profil Görüntüleyici)

İnstagram Çekiliş Kazanma Taktikleri (Emoji)

Instagram yarışmasına katılım koşulları sizlere sunulacaktır. Örneğin: bir makale, bir hikayeye bir makale ekleyin, yorum yapın gibi farklı koşullar olabilir. Instagram çekilişini kazanmanın bir başka püf noktası da, sorulduğunda yorumunuzun başında veya sonunda emoji kullanmaktır. Çekilişlerin yorumlarında emojilerin kullanılması, çekiliş makinelerinin sizi daha net tanımasını sağlar.

Instagram Çekilişi Nasıl Kazanılır

Instagram Çekilişi Nasıl Kazanılır

Çekiliş Yorum Saati

Instagram Çekilişlerini kazanmak için yorum zamanına dikkat etmeniz gerekiyor. Gönderdiğiniz her yeni yorum yeni bir çizime yol açıyorsa, girdiğiniz her çizim saatine yorum yapmaya çalışmak yardımcı olur. Çekilişten 48 saat önce veya çekilişten 24 saat önce yorum yapmaya başlarsanız saatlik yorum bırakabilirsiniz. Bu sayede fark edilebilir ve çekiliş botlarının dikkatini profilinize çekebilirsiniz. Çekiliş botları genellikle aktif kullanıcılar tarafından seçildiğinden, çekilişi kazanma şansınızı artırmak için bu numarayı kullanabilirsiniz.

Birden Fazla Hesapla Çekilişe Katılmak

Instagram’da çekiliş kazanmanın bir yolu, birden fazla hesapla çekilişlere katılmaktır. Çekilişlere olan ilginin artması nedeniyle, birçok insanın artık kendi hesabına ek olarak bir çekiliş hesabı da var. Yarışmaya birden fazla Instagram hesabından katılmak, şansınızı artırır ve sizi çekilişe bir adım daha yaklaştırır.

BAKINIZ.! İnstagram Reels Çekerek Para Kazanma 2022 (KESİN YÖNTEM)

Instagram Çekilişi Kesin Kazanma

Ödül çekilişine katılarak kesinlikle kazanacağınızın garantisi yoktur. Size garantili bir Instagram çekiliş kazancı olarak verilen tavsiye, sadece çekilişi kazanma şansınızı artıracak, kesin sonuçlara yol açmayacaktır. Instagram çekilişini kazanmanın yollarını arıyorsanız, aşağıdaki listedeki talimatlara göz atabilirsiniz:

 • Katıldığınız çekilişin güvenli bir hesapta yapıldığından veya bilinen bir profilin çekilişe ev sahipliği yaptığından emin olun. Çünkü sitelerin çoğu çekiliş için herhangi bir ödül vermemektedir.
 • Bir yorumu etiketlerken, @ işaretinden sonraki ilk arkadaşınızı etiketleyin ve profil adınızın yanına bir ifade yerleştirin. Emojiden sonra başka bir arkadaşınızı etiketleyin ve yorum yapın. Bu yorumu her on dakikada bir aynı şekilde paylaşabilirsiniz.
 • Çekiliş sahibini de gönderinin altına etiketleyerek etiketleyebilirsiniz.
 • Yorumları düzenli olarak seviyorum. Çok beğenirsen banlanabilirsin.
 • Çekilişten önce ve sonra gönderileri işaretleyin, böylece onlarla etkileşime geçebilirsiniz.
 • Çekilişe girerken hesabınızın gizli olduğundan emin olun. Çünkü ödüller, hediyeler vb. Duyuru sırasında bunu biliyorsanız, hesabınız çalınabilir.
 • Instagram çekilişinin bitiminden 30 dakikadan fazla bir süre önce uğrayın. Çünkü çekiliş robotu son 30 dakika içinde etiketleri görmedi.

Instagram Çekilişleri Gerçek Mi?

Instagram gerçekten veriyor mu? Instagram çekilişinde gerçek hediyeler veriliyor mu? Birçok insan benzer sorular soruyor. Yarışmalara girerken, yarışmayı yürüten profilin güvenilir olduğundan emin olmak önemlidir. Çünkü birçok profil veya sayfa, takipçi kazanmak ve etkileşimi artırmak için eşantiyonlar veriyor. O zaman ya tasarımı açıklayamazlar ya da hediyeyi tanıdıklarına vererek piyangoyu daha inandırıcı hale getirirler. Bu yüzden birçok kullanıcı “Instagram çekilişleri gerçek mi?” diye soruyor. Doğrulanmış hesaplar veya tanınmış markalar tarafından düzenlenen hediyeler genellikle orijinaldir.

BAKINIZ.! İnstagram Mesaj İstekleri Kapatma Yöntemi (KOLAY YÖNTEM)

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.