İnstagram Gizli Hikaye İzleme Yöntemi 2022

İnstagram Gizli Hikaye İzleme Yöntemi 2022

Tüm dünyada milyonlarca kişinin kullandığı Instagram sosyal medya platformunda, gizli hikaye izleme yöntemlerini, hikaye izleme sırası, ekli olmayan kişinin hikayesini izleme yöntemi, ile ilgili her şey bu yazımızda. Instagram hikaye ipuçlarına bir göz atalım ve merak ettiniz profildeki hikayeleri, o sizi görmeden görmeye başlayalım.

İnstagram Gizli Hikaye İzleme Yöntemi1

İnstagram Gizli Hikaye İzleme Yöntemi1

Instagram’ da Gizli Hikaye Görme Yöntemi (Kesin Yanıt)

İnstagram’da ekli olmadan birinin hikayesini izleyebilir miyim? Bu merakınıza bir çözüm bulduk. İstersen başlayalım.

Birbirinizi takip etmiyorsunuz ama hikayeleri ilginizi çeken biri var mı? Yöntem basit!

  • Bu durumla başa çıkmak için önce bu profilin geçmişini bir yazılım seçeneğiyle görebilirsiniz.
  • Instagram ANDROID için Story Saver for Instagram programına tıklayarak IOS için ise Story Saver for Instagram programına tıklayarak sisteminize indirebilir, giriş yapabilir ve tüm hikayeleri görüntüleyebilirsiniz.
  • İlk olarak arkadaşlarınızın hikayeleri karşınıza çıkacaktır.
  • Üst kısımdaki arama butonunu kullanarak takip etmediğiniz bir kişinin profiline yazarak takip etmediğiniz kişinin  hikayelerini görebilirsiniz.
  • Ancak, bu uygulama yalnızca açık profili olan kişiler için geçerlidir.
  • Başka bir yol da takip etmediğiniz kişinin geçmişini görmek ve görmek istediğiniz kişiyi eklemek için sahte bir hesap açmaktır ve bu kişinin profilini ve hikayelerini başka bir hesaptan kolayca görüntüleyebilirsiniz.

İnstagram Hikaye Önizleme Açma

Yeni Instagram özelliği – ön izleme. Daha önce, uygulama yalnızca bir kişinin profilinde veya üzerinde oturum açıldığında kullanılabiliyordu. Artık web sitesini görüntülerken bir kişinin fotoğrafına tıkladığınızda, hikayelerini görebilirsiniz. Veya ön izleme yöntemiyle tüm hikayeleri bu şekilde ön izleyebilirsiniz. Bu sayede siteye göz atarken istediğiniz kişinin geçmişini görüntüleme imkanına sahip olursunuz.

İnstagram’ da Hikaye İzleme Sırası

Instagram, hikaye işlevi nedeniyle sosyal medya kullanıcıları arasında yüksek talep görüyor. Kendinize sorduğunuz en önemli şey Instagram hikayelerini nasıl sıraladığıdır? Herkes bunu sizi en çok stalklayan birinin öne çıkarak bunu görüntülediğinizi zannediyor. Fakat tamamen Algoritma yönetimi ile hikayeler sıralanmaktadır. Bu sistemde sizi en çok stalklayan olarak değil, faaliyetinize ve size en yakın kişilere göre çalışan bir sistemle karşı karşıyasınız. Diğer bir deyişle, sistem hikayelerinizi çevrenize, aktivitelere ve aktifliğinize göre sıralar. Ve genel olarak bu sistem beğendiğiniz, en çok takip ettiğiniz veya izlediğiniz konularla ilgilenir, hikayeleri ve insanları öne çıkarır ve ayrıca hikayelerin takip sırasını bu sisteme göre düzenler.

Instagram Hikaye Görüntüleme

İnstagram Gizli Hikaye İzleme , Hikaye görüntüleme sisteminde, bir hikaye 50 veya daha az kişi tarafından izlenirse, onu daha önce görüntülemiş olan kişiler en üstte olacaktır. İzlenme sayısı arttıkça, hikâyeyi izleyenlerin hikâyeyi anlatan kişi ile etkileşimine dayalı daha karmaşık bir algoritma sisteme girer. Bu sistemlerin her ikisi de en uygun kişileri izleyici listesinin başına getirmeye çalışır. Bu hikayeyi paylaşanlar sınıflandırma sistemine çok fazla bağlılar. Bu algoritma sisteminin yardımıyla, kitlelerin içeriğine olan ilgi seviyeleri ortaya çıkarılır ve bir derecelendirme derlenir.Hikaye görüntülenme etkileşimlerini sıralarsak;

  • Story’ e bakanın etkileşim düzeyi ( aktiflik durumu)
  • Profil ziyaret sıklığı
  • Hikayeyi görüntüleyen kişinin, beğeni, yorum vb. ile hikaye paylaşan kişinin hesabı arasında ne kadar etkileşim olduğu
  • İzleyici tarafından hikayesindeki posterler ile gönderilen iletiler

Yukarıda verilen her bir faktör, belirli bir kişinin hikaye görünümleri sırasındaki konumunu belirlemeye yarar. Algoritmalar, hikayeyi paylaşan kişinin profilini görmenin de bu faktörlere bağlı olduğunu ortaya koymuştur. Profilinizi düzenli olarak ziyaret eden biri, hikayelerinizin başında yer alacaktır. Şimdi kontrol et! Bakalım seni en çok kim inceliyor. Şimdi hesabınıza giriş yapın ve hikayenizi görüntüleyin!

İnstagram Hikaye İzleme Hilesi

Sizi takip etmeyen ve sizin takip etmediğiniz birinin hikayesini izlemek için araştırma yapıyorsanız doğru yere geldiniz ! Hikayesini görmek istediğiniz kişinin profili kamuya açık ise çeşitli Instagram izleme programlarını kullanarak bilgileri ile giriş yaparak istediğiniz kişinin hikayesini görebilir ve hikayeyi arayarak gizlice görüntüleyebilirsiniz. Eğer kişinin profili gizli değil ise başka birinden takip edebilir veya sahte bir hesap yöntemi ile hesabı takip ederek hikayelerini izleyebilirsiniz. Veya profili açık olan kişinin hikayesini izleyerek kişiyi hemen engelleyerek de izleyebilirsiniz. Aman dikkat Eğer kişiyi engellemeyi unutursanız yakalanırsınız. 24 saat içerisinde engelli olarak kalırsa kişi sizin karşı tarafın hikayelerini izlediğini asla bilmeyecektir. Bu yöntemler ile dilediğiniz kişi listenizde olmayan birini hikayelerini görebilirsiniz.

İnstagram Mesaj İsteklerini Kapatma Yöntemi konu başlığımızın ilginizi çekeceğini düşündük buraya tıklayarak konu başlığına gidebilirsiniz..

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.