İnstagram Reels Çekerek Para Kazanma 2021 (KESİN YÖNTEM)

İnstagram Reels Çekerek Para Kazanma 2021 (KESİN YÖNTEM)

Son 2 yılda Instagram ve Tiktok özellikle gençler arasında en çok kullanılan iki sosyal medya platformu haline geldi. Instagram 2016’da 1 milyar kullanıcıya sahipken, Tiktok bu sayıya kuruluşundan sadece 18 ay sonra ulaştı. Her iki platformun da kendine göre avantajları ve eğlence unsurları var. Instagram reels Para Kazanma Instagram fotoğraf, video, hikaye anlatımı ve canlı akış yeteneklerinde üstün olsa da, Tiktok’ta tonlarca kısa ve eğlenceli video var. Instagram Para Kazanma Instagram Para Kazanma reels Instagram Para Kazanma Nasıl Açılır Reels Para Kazanma Nasıl Açılır Instagram Reels İzleyerek Ne Kadar Reels Kazanılır Para Kazanın, Telefonunuzda Reklam İzleyin ve Para Kazanın

İnstagram Reels Çekerek Para Kazanma

Instagram‘da para kazanmak aslında çok kolay. İnsanlar için sadece küçük bir sorun olacak. Bildiğiniz gibi Instagram’ın bir Facebook platformu olduğunu biliyoruz. Koşullarla devam edersek;

 • Birinci kural, yanlış kararlardan ve inançlardan uzak durmaktır. Videolarınızı taklit ederseniz, otomatik olarak engellenirler.
 • Yöneticiler ve videolar videoları sevmez.
 • Fotoğraf slayt videolarından da para kazanılmaz.
 • Yinelenen videolarda Instagram’ın sevmediği videolar.
 • Size ait olmayan hiçbir içeriği almayacaksınız. Başkalarından video paylaşmak yardımcı olmuyor.

Instagram’dan Nasıl Para Kazanılır? (Aktif Etme)

 1. 18 yaşından büyük olmalıdır.
 2. Son 60 gündeki videolarınız toplamda 30.000 dakikanın üzerinde olmalıdır. Tüm videolar son dakikaya kadar izlenmelidir.
 3. Yanınızda en az 10.000 aboneniz olmalıdır.
 4. Gönderdiğiniz videolar en az 3 dakika uzunluğunda olmalıdır.
 5. Instagram ile iletişime geçin, bilgilerinizi gönderin ve onay için bekleyin.
 6. Onaylandıktan sonra para kazanacaksınız.

İnstagram Reels Nasıl Çekilir?

Instagram reels, kullanıcıların 3 ila 15 saniyelik kısa videolar yayınlamasına olanak tanıyan Instagram’daki yeni bir özelliktir. Videolarınıza yüklenen videolara efekt ve müzik ekleyebilirsiniz. Böylece insanlar Tiktok’taki gibi kısa klipler çekebilir. Artırılmış gerçeklik efektleri, video geçişleri, videoları hızlandırma ve yavaşlatma, videolara müzik ekleme, videolara farklı sesler ekleme, galerideki videolardan veya fotoğraflardan video yapma gibi bir çok özelliğe sahip Instagram tam anlamıyla gayet iyi.

İnstagram Reels Çekme

 • Video 3 ile 15 saniye arasında olmalıdır.
 • 9:16 portre modunda çekilmelidir.
 • Video reels, daha önce galeride kaydedilen videoların yanı sıra videolardan oluşturulabilir.
 • Tek çekim veya bir düzine farklı film ekleyerek oluşturabileceğiniz bir film olabilir.
 • Roller, yalnızca akıllı telefonlarda kullanılabilen bir özelliktir. Mikro videoları yalnızca mobil cihazlarda oluşturabilirsiniz.

Instagram rolleri ile para kazanmak kolaydır. Instagram videoları nedir? En çok kullanılan uygulamalardan biri olan Instagram sürekli güncellenmektedir. Reels sırasında markaların ve kişilerin dikkatini çekmeyi ve fayda sağlamayı garanti eder. Aynı zamanda kullanılabilirliği artırır. Instagram Reels’in en dikkat çeken özelliği Tiktok uygulamasına benzer olmasıdır. Tiktok özellikleri artık Instagram’da da kullanılıyor. TikTok ile nasıl para kazanılır? TikTok para kazanma yöntemleri

Instagram Reels Videosu Nasıl Çekilir?

Bu özelliği Instagram’da kullanabilirsiniz. Instagram reels bölümü neleri içerir?

 • Müzik ekleyin,
 • Efekt ekle
 • Video hızlandırma
 • Bir zamanlayıcı bölgesi vardır.

O alandan müzik ekleyerek hikayenizde veya profil alanınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Video hızlandırma bölümü, videoları yavaşlatmak ve hızlandırmak için kullanılır. 3x-5x-1x-2x-3x modellerinde mevcuttur. Sol taraf yavaşlıyor, sağ taraf hızlanıyor. Burada nasıl istediğinizi seçebilirsiniz.

Efektler bölümü, daha önce Instagram’da bulunan efektleri içerir. Bu alanda kolayca bir efekt ekleyebilirsiniz. Rol fonksiyonunun özelliği, uygulamada değiştirilebilmesidir. Düzenleme, video kırpma, video birleştirme, efekt ekleme ve düzenleme olarak tanımlanabilir.

İnstagramdan Ne Satarak Para Kazanılır?

Okurlarımızdan en sık sorulan sorulardan biri, Instagram’da bunu satarak nasıl para kazanılacağıdır. soru bu. Instagram’da para kazanmanın tek yolu ürünleri tanıtmaktır. Markanızı tanıtmak için para kazanmak için Trendyol ile çalışmanızı tavsiye ederim. Trendyol Araçlı Kurye Maaşı Ne Kadar? Şartları 2021

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Fulya dedi ki:

  Merhaba instarama bilgilerimi nasıl yollayacagim hakkında bana bir bilgi verebilir misiniz