Lazerle Dövme Sildirme İşlemi Nasıl Yapılır? 2022 Yılı Fiyatları

Lazerle Dövme Sildirme İşlemi Nasıl Yapılır? 2022 Yılı Fiyatları

Dövmeler hakkında herkesin bildiği veya bilmediği şey, dövme sildirmenin dövme yaptırmaktan daha zor ve zaman alıcı olduğudur. Dövme yaptırırken çok iyi bir karar verilmelidir. Bir dövmenin boyutu, rengi ve anlamı dikkatlice düşünülmelidir, Lazerle Dövme Sildirme İşlemi çünkü bugün yaptırmak ve birkaç gün içinde atmak kolay değildir. Ayrıca sıkılan kişilerin dövme silme işlemine daha yatkın olduğu bilinmektedir. Dövme silmenin acısı kulaktan kulağa yayıldı ve sonuç olarak çoğu insan dövme yaptırmaktan vazgeçti. Lazerle Dövme Sildirme İşlemi İlk kez dövme yaptıran kişinin dövmenin rengine, dövmenin büyüklüğüne ve dövmenin nereye uygulanacağına dikkat etmesi gerekir. Lazerle Dövme Silme Ağrı algısı kişiden kişiye değişir ve renkli dövmeleri çıkarmak kolay değildir. Ani bir karar verdiniz ve birkaç yıl sonra çeşitli nedenlerle onu silmeye karar verdiniz. Bu nedenler, sıkılmış ruh halinizle, işinizle veya kişisel yaşamınızla ilgili olabilir. Lazerle Dövme Sildirme İşlemi 2022 dövme silme ve fiyatlandırma hakkında ayrıntılı bilgi için makalenin geri kalanına bakın.

Lazerle Dövme Sildirme İşlemi

Dövme iyi düşünülmeli ve tercih edilmelidir. Bir süre sonra anlamını yitiren dövmeleri kaçırmamak için sizin için anlamını asla yitirmeyecek dövmeler seçmeniz gerekiyor. Dövme içeriği kadar bölge de en önemli detaylardan biridir. Her ne kadar her zaman görülebilen bir yerde dövme yapılamayacağına dair genel söylentiler olsa da. Omuz bölgesi, bilekler üzerinde iyi bir seçim olacaktır. İnsan olarak hepimiz aynı kıyafetleri giymekten ve yalnız yaşamaktan yorulduk. Öyleyse, bir dövmede: Bir kişi, dövmeye sahip olduğunuz andan ölene kadar vücudunda her zaman bir dövme görmekten hoşlanmaz. Dövmenin yaşı da oldukça önemlidir. En yaygın hatalardan biri, gençliğinizde karşı cins için duygusal bir öneme sahip olduktan sonra dövme yaptırmaktır. İnsanların büyük çoğunluğu dövmelerinin kişisel yaşamlarında silinmesini ister. Kısacası, dövme yaptırmak dikkatli çalışma ve sık temas gerektirir. Kaldırma işlemleri lazer ile yapılmaktadır.

Dövme Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

Lazerle dövme silme işlemleri seans bazında yapılmaktadır. Toplantı aralıkları yaklaşık 2 ila 2 buçuk aydır. Bu aralıklar dövmenin yılına, büyüklüğüne ve rengine göre değişebilir. Lazerin alınma süresi dövmeye bağlıdır. Kısa veya uzun dövmeler için lazer tedavileri bazen birden fazla seansta yapılabilir. Dövme sırasında ağrı hissi bölgeyi değiştirir ve çıkarıldığı bölgeye göre hızlı veya yavaş olabilir. Vücuda ve vücuda yakın bölgelerin tedavisi hızlıdır ve parmaklarda lazerle dövme silme işlemi daha yavaştır. Dövme silme işlemi seans sırasında gerçekleştiğinden tek seansta % 20 ve % 25 oranında incelme olmaktadır. Bu, lazer tarafında izler veya çizgiler olmadan yapılabilir. Bu durumda da kişiden kişiye farklılık söz konusudur. Bazı kişilerde dövmeyi silmek için kullanılan lazer, açıkça görülebilen bir iz bırakabilir.

Tek Seansta Dövme Silme

Küçük bir metin parçasını veya küçük bir simgeyi kaldırmak bazen hızlı yanıt verirken, uzun seanslar boyunca büyük boyutlarda ve farklı renklerde dövmeler yapılır. Bazı kişiler işlemden sonra lazerle ovulan bölgede hafif bir kanama yaşayabilir. Bu bölgede kanaması olan bir kişi dövme üzerinde bir kabuk oluşturacak ve yaklaşık 2 hafta sonra bu kabuklanma kaybolacaktır. Kabuğun ve midyenin yayıldığı bölgede dövmenin rengi çok daha açıktır. Lazer çıkarma işlemi tamamlandığında ve kabuk yok olmadığında, dövme kaldırılmayacaktır. Seanslar sırasında ve uzmanlar tarafından belirlenen aralıklarla düzenli olarak yok edilebilir. Kabuklar insanları korkutsa da, aslında potansiyel bir hastalıktır. Lazer dövmesi 2 gün boyunca su ile temas ettirilmemelidir. Güneşten uzak durun ve yaranız iyileşene kadar önerilen kremleri kullanın.

Lazerle Dövme Sildirme İşlemi Kaç Seans Gerekli?

Bir diğer önemli soru da dövmenin ne zaman yapıldığıdır. Her şey gibi dövmeler de yaşlanır. Dövmenin yaşlanma süresi yaklaşık iki yıldır. Yapıldığı tarih, dövmenin silindiği tarihten iki yıl daha eski ise, silme işlemi daha kolay olacaktır. 5 yıl süren bir dövmenin çıkarılması daha kolaydır. Dövme için kullanılan deri altına bırakılan boyaların kalitesi de lazerle silme işlemini etkiler. Dövme silme işlemi de dövme yaptıran kişi tarafından dukkanacmak.com üzerinden seçilmelidir. Profesyonel dövmelerin silinmesi kolaydır, ancak tecrübesiz insanlar için dövmeler yapmak daha zordur. Lazer dövmeler, Q anahtarlı Nd Yag lazer ile kaldırılır. Farklı isimlere sahip bu cihaz ile renkli dövmelerin kaldırılması da başarılı olabilmektedir. Dövme silme işlemi renge göre farklılık gösterir. Renkli bir dövme, siyah bir dövmeden daha zordur. Gerekirse kişinin talebi üzerine dövme bölgesine lokal krem ​​veya anestezi uygulanır.

Q Switched Nd Yag Lazerle Dövme Silme Cihazı

Dövme işlemi Q-anahtarlı Nd YAG lazer ile gerçekleştirilir. En yeni ve en son dövme silme cihazıdır. Bu lazer cihazı ile sadece siyah dövmeleri değil, mavi ve kırmızı dövmeleri de kaldırabilirsiniz. Bu lazer cihazı, yüksek enerjili ışın darbeleri üretir. Diğer lazer dövme silme cihazlarına göre daha verimli olan Nd YAG Q-Switch lazer cihazı renkli dövmelerde iyi sonuçlar verebilmektedir. Cihazların geri kalanı orada; Q-anahtarlı yakut ve Q-anahtarlamalı alexandrite. Genel olarak, bu üç lazer cihazı dövme silme için tasarlanmıştır. Lazer cihazlarının yanı sıra dövme bölgesine jel ve krem ​​gibi yabancı maddeler sürmek, uzmanlar tarafından tavsiye edilmeyen ciltte yanık ve lekelere neden olabilir.

Lazer Yöntemi İle Dövme Sildirme 2022 Fiyatları

Lazerle dövme silme işlemleri seanslar halinde ve düzenli aralıklarla yapılmaktadır. Alışılmadık dövme silme yöntemleri, kişinin dövmesinin büyüklüğüne, dövmenin alanına, yoğunluğuna ve rengine bağlı olarak değişir. 2022 yılı için ortalama lazerle dövme silme maliyeti 1.500 ile 2.500 Türk Lirası arasında değişiyor. Fiyat güncel dövmenize göre hesaplandığından lazer uzmanları ile iletişime geçerek doğru fiyatlandırma bilgisi alabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.