LoL Wild Rift Kasma Sorunu 2022 (KESİN ÇÖZÜM)

LoL Wild Rift Kasma Sorunu 2022 (KESİN ÇÖZÜM)

LoL Wild Rift Kasma Sorunu Video oyun dünyasının tarihine damga vuran firma RİOT, mobil oyun sektöründe de dev bir atılım yaptı. 27 Ekim 2020’de piyasaya sürülen oyun 10 milyondan fazla kullanıcı tarafından indirildi. Wild Rift, bildiğimiz PC oyunu League of Legends ile aynı kahramanlar ve hikayeler tarafından tasarlandı ve sunuldu. Oyunu sürekli güncelleyen RIOT, oyun dünyasının da kontrolünü ele geçirmiş bulunmakta. Her geçen gün büyümeye devam eden RİOT, kendi alanında bir dünya markası haline gelmiştir. RIOT oyun endüstrisinin tüm alanlarında çok aktif şekilde devam etmektedir. Bunlardan biri ise  birinci şahıs nişancı olan Valorant aynı zamanda geniş bir oyuncu tabanına sahiptir.

LOL Wild Rift Kasma Sorunu Çözüm 2022

LoL Wild Rift Kasma Sorunu Önce oyunumuzu açalım, oyuna girmeden önce sağ üst köşedeki ayarlara gidin. Soldaki Grafikler bölümüne gidin. Solda 60 FPS seçeneğinin açıldığından emin olacağız. Oyuna girdikten sonra oyun hala yavaş ise  grafik alanına geri dönelim. Telefonunuzun performansına bağlı olarak, diğer ayarları Düşük, Orta veya Yüksek olarak değiştirebilirsiniz. En iyi performans için doku kalitesini ve çözünürlüğü düşük olarak ayarlamalısınız. Bu işlemlerden sonra oyun hala kasıyorsa telefonunuz oyun için uygun değil demektir 🙂 .

LOL Wild Rift Nasıl Oynanır?

LoL Wild Rift Kasma Sorunu konusu dışında basitçe söylemek gerekirse, League Of Legends Wild Rift, üssünüzü savunmak ve düşman takımın üssünü 3 şeritli bir haritada yok etmek için oynanır ve 5 kişilik iki takıma bölünür. Üst kısım Baron Koridoru (SOLO), orta kısım orta kısım ve alt kısım Ejderha Koridoru (YİD). Bu 3 koridorun yanı sıra oyunda çok önemli bir orman bölümü bulunuyor Baron Lane ve Mid Lane teke tek savaşırken oyuncular Dragon Koridor (BOT) 2v2’de mücadele ediyor. Baron Koridoru genellikle Panzer, Mid Lane Assassin veya Dragon Mage Koridor, Support ve ADC olarak anılır. Tanklar ve destekler genellikle hasarı absorbe etme ve rakip takımdaki oyuncuları sersemletme işini yapar, Assassins çok fazla hasar verir veya rakip takımdaki oyuncularına hasar verip gerçi çıkar veya katleder. Adc yani nişancılar ise sürekli hasar verir.

LoL Wild Rift Kasma Sorunu

LoL Wild Rift Kasma Sorunu

LOL Dereceli Sistemi

LoL Wild Rift Kasma Sorunu League Of Legends Wild Rift’te, küme sistemi oyuncular için en ilgi çekici etkinliktir. Küme sistemi;

 • Demir
 • Bronz
 • Gümüş
 • Altın
 • Platin
 • Zümrüt
 • Elmas

Bu sistem, oyuncuların becerilerine ve kazanma şekillerine uyum sağlayarak rekabeti doğrusal bir düzeye taşır. Her seviye için bir mühür gereklidir ve her seviyenin sonucuna bağlı olarak mühür kazanılır veya kaybedilir. 4 galibiyetten sonra son terfi maçı oynanır ve sonuca göre oyuncu ligine yükselir veya önceki ligde kalır.

Kümelerde Kaç Zafer Damgasına İhtiyaç Vardır?

 • Demir: 2
 • Bronz-gümüş: 3
 • Altın-platin: 4
 • Zümrüt: 5
 • Elmas ve üstü: Hayır,

Zafer puanı sistemi için TIKLAYINIZ.

LOL Wild Rift İşletim Sistemi Gereksinimleri

Aşağıdaki işletim sistemini yüklediyseniz, oyunu zahmetsizce oynayabilirsiniz.

 • Qualcom Snapdragon 410 GPU, Adreno 306
 • 1.5 GB RAM

LOL Wild Rift İndir

Aşağıda, RIOT’tan indirilen milyonlarca Wild Rift mobil oyununu indirmek için bağlantılar bulunmaktadır.

Wild Rift çoğu telefonda oynatılabilir, ancak tüm telefonlarda aynı görüntü kalitesini elde etmek mümkün değildir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.