Minecraft Ücretsiz Nasıl İndirilir? (Virüssüz)

Minecraft Ücretsiz Nasıl İndirilir? (Virüssüz)

Tüm dünyada oldukça popüler hale gelen Minecraft, her yaştan oyuncu arasında hala popüler. Oyuncuların bir şeyler inşa etmesine, açık dünyayı keşfetmesine ve FPS oyunlarında alıştığımız gibi 1’e 1 savaşmasına olanak tanır. Orijinal versiyonu ile bağımsız bir Playstation ve hayatta kalma oyunu olarak tanımlanan bir oyunu satın almak yerine ücretsiz indirmek isteyen oyun severler, Minecraft nasıl ücretsiz kurulur? Minecraft İndir 2022 Bu konuyla yoğun bir şekilde ilgilenmeye devam ediyor. Minecraft’ı nasıl indirirsiniz? Minecraft indir apk minecraft 1.7.10 indir apk Minecraft indir ücretsiz 1.15.2 minecraft indir minecraft nasil indirilir? son sürüm – ücretsiz | pc 2022 Minecraft indir Cepde minecraft indir, apk 2020 Minecraft indir APK DAYI Minecraft indir Android İşte tüm ilginç detaylar..

Ücretsiz Minecraft Nasıl İndirilir?

Minecraft.net‘i ziyaret edin ve başlatıcıyı indirin. Minecraft oynamak için önce oyunun kendisini indirmelisiniz. Minecraft diğer oyunlardan biraz farklı çalışır. Minecraft’ı yine de ücretsiz olarak indirebilirsiniz, ancak tam sürümü oynamak için bir hesap için ödeme yapmanız gerekir.

  • Minecraft “başlatıcısı” (oynamak için kullanacağınız uygulama) edinmek için önce Minecraft.net‘e gidin. Sağda üç seçenek göreceksiniz: Minecraft edinin, demo oynayın ve oyunu satın aldınız mı? Buradan indirin. ”Oyun için henüz ödeme yapmamış olsanız bile, ikinci seçeneği seçin.
  • Bir Windows PC kullanıyorsanız, sonraki sayfada Minecraft.msi minecraft nasil indirilir? son sürüm – ücretsiz | pc 2022 veya Minecraft.exe bağlantısına tıklayın. İndirme işleminiz başlar. Mac veya Linux kullanıyorsanız, Tüm platformları göster’i tıklayın ve uygun seçeneği seçin.

Başlatıcıyı kurun. İndirme tamamlandığında dosyayı çalıştırın. Kurulum hemen başlamalıdır. Kurulumu tamamlamak için ekrandaki talimatları izlemeniz yeterlidir.

  • Çoğu kullanıcı için kurulum sorunsuz ilerlemelidir. Bununla birlikte, Minecraft’ı indirirken veya kurarken sorun yaşıyorsanız, help.mojang.com adresindeki resmi yardım kaynaklarına bakın.

Başlatıcıyı açın. Kurulum tamamlandıktan sonra Minecraft başlatıcısı hemen başlamalıdır. Yükleyici başlamazsa, indirdiğiniz dizinden fermuarını açarak istediğiniz zaman çalıştırabilirsiniz.

Minecraft İndir 2022

Bir hesap oluşturun. Başlatıcı açıldığında, oyun için ödeme yaptığınızı onaylamak için giriş bilgilerinizi girmeniz istenecektir. Henüz bir hesabınız olmadığı için Kaydol’u tıklayın. minecraft nasil indirilir? son sürüm – ücretsiz | pc 2022 Hesabınız yoksa, oyunun demo (deneme) sürümünü bile oynayamazsınız.

Oturum Aç düğmesine tıkladığınızda, varsayılan İnternet tarayıcınızda, bir hesap oluşturmanız için sizi Mojang web sitesine götürecek bir pencere açılacaktır.

  • Kullanıcı adınızı ve şifrenizi kaydettirmek için talimatları izleyin. Kayıt işleminin bir parçası olarak bir onay e-postası almadan önce geçerli bir e-posta adresi sağlamalısınız.

Yeni hesap detaylarınızı kullanarak giriş yapın. Hesabınız Mojang’a kaydedildikten sonra Minecraft başlatıcısına erişebileceksiniz. Giriş yaptığınızda, başlatıcının pencerenin altında bir ilerleme çubuğu ile ek dosyalar indirdiğini görebilirsiniz.

Minecraft Nasıl İndirilir?

Bir demo çalıştırın (deneme sürümü). Başlatıcı’nın altında büyük bir “Demoyu Oynat” düğmesi görmelisiniz. Oyunu başlatmak için bu düğmeye tıklayın. Başlatıcı kapanacak ve yeni bir oyun penceresi açılacaktır. Başlık ekranında Demo World Oynat’a tıklayın

Demo sürümünün (deneme sürümü) sınırlamalarını bilin. Tebrikler, artık Minecraft’ı ücretsiz oynayabilirsiniz.  Demo sürümünün oyunun tam sürümü olmadığına dikkat etmek önemlidir. Bu sürümün amacı, yalnızca tam sürümün içeriğini denemektir. İki versiyon arasındaki farkedilebilecek temel farklar:

  • Oyunun demo versiyonu 100 dakikalık bir oyun seansı ile sınırlıdır. Bu süreden sonra dünyayı dolaşmaya devam edebilirsiniz, ancak artık kıramaz veya blok yerleştiremezsiniz.
  • Oyunun demo versiyonu sunuculara bağlantıya izin vermiyor. Ancak, çok oyunculu oyunları LAN üzerinden oynayabilirsiniz.
  • Tam oyuna para ödemeden sahip olmak istiyorsanız, 1.2.5 sürümünü (ormanın eklendiği zaman civarında) ve altını oynayabilirsiniz. Bu sürümlerin tam sürümü oynaması için herhangi bir ödeme gerekmez.

Arkadaşınızın bilgileriyle de giriş yapabilirsiniz. Minecraft’ın bir kopyasına sahip bir arkadaşınız varsa, kimlik bilgilerini kullanarak oyunun tamamını bilgisayarında oynayabilirsiniz. Bunu sadece arkadaşınızın izniyle yapın – arkadaşınız etrafta ise daha da iyi. Oyunu yasa dışı olarak dağıtmak için asla başka bir kişinin hesabını kullanmayın. Bunu yapmak, o arkadaşın hesabını kalıcı olarak silebilir.

  • Minecraft Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesinde (EULA), “Oyunumuzu satın aldığınızda, oyunu kişisel cihazınıza yüklemenize ve bu EULA’ya uygun olarak o cihazda kullanmanıza ve oynamanıza izin veren bir lisans alırsınız.” Orada Y yazdığını unutmayın. Hesabınıza kimlik bilgileri sağlamanın ciddi sonuçları olma ihtimali düşük olsa da, minecraft nasil indirilir? son sürüm – ücretsiz | pc 2022 EULA’nın ihlal edilmesi, Minecraft İndir oyunu izinsiz olarak yayınlamadığınız veya dağıtmadığınız sürece oyun ayrıcalığınızı geçersiz kılacaktır. / download-minecraft-pe/ 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.