One Punch Man 3.Sezon Ne Zaman Çıkacak? Yeni Sezon Tarihi Belli Oldu!

One Punch Man 3.Sezon Ne Zaman Çıkacak? Yeni Sezon Tarihi Belli Oldu!

One Punch Man 3.Sezon ne zaman çıkacak? sorusunu soran anime severlerin sayısı oldukça fazla. Sürükleyici bir netflix dizi olan one punch man dizisinin ana karakteri olan saitama severleriyle çok yakında buluşacak! Madhouse Studio tarafından geliştirilen Shingo Natsume ve Chikara Sakurai tarafından yönetilen anime, ONE tarafından aynı başlık altında uyarlanmıştır. Madhouse Studio tarafından yaratılan ilk sezon Ekim 2015’te Tokyo’da televizyonda yayınlandı ve ikinci sezon geçen yıl Nisan ve Temmuz aylarında haftalık olarak yayınlandı. Gecikmeyle birlikte dizinin hayranları gerçekten yeni sezonun ne zaman geleceğini merak ediyor. Japonya ve diğer ülkelerde yoğun ilgi gören anime dizisinin yapımcıları dizinin 3.sezonunun yayınlanacağını onayladı. Sizlere one punch man 3. sezon ne zaman gelecek sorusunu cevaplamadan hemen önce biraz dizinin içeriğinden bahsedelim.

One Punch Man Nasıl Bir Dizi?

One punch man dizisi nasıl bir dizi? Dizinin ana karakteri olan saitama (sensei) şans eseri büyük bir güce kavuşur ve eğlencesine kahramanlık yapan birisidir. Bir çok kahraman bulunan ülkede aynı şekilde bir çokta canavar bulunmakta. Her bölüm dünyanın yok olma ihtimali bulunabilir 🙂 Fakat ana karakterimiz o kadar güçlüdür ki tek bir ciddi yumrukta önüne çıkan tüm düşmanlarını yok etmektedir. Bu durumdan çok fazla şikayetçi olan saitama artık karşısına ezeli bir rakip çıkmasını ister. En büyük sıkıntısı bir canlıya iki kere vuramamaktır. Her bölüm farklı sürükleyici olayla kendini izleten dizi one punch man 3.sezonu ne zaman çıkacak? Hemen açıklayalım.

One Punch Man 3.Sezon Ne Zaman Yayınlanacak

One Punch Man 3.Sezon Ne Zaman Yayınlanacak

One Punch Man 3.Sezon Ne zaman Çıkacak?

One pucnh man 3.szon ne zaman yayınlanacak? ne zaman çıkacak? diye soruyorsanız tam yerindesiniz. One Punch Man 3. sezon ne zaman çıkacak? Neredeyse 2 yıl bekledikten sonra One Punch Man Sezon 3’ün onaylandığı haberi geldi. Ancak drama projesi henüz başlamadı. Madhouse Studio’da yayınlanacak olan popüler animasyon dizisi One Punch Man’in üçüncü sezonu hakkında internette bir çok söylenti var. Yeni sezonda kaç bölüm olacak? Geçtiğimiz aylarda Madhouse Studio bir basın açıklamasıyla 2022’yi kutladı. One Punch Man 3. Sezon 1. Bölüm izleyenleri şok edecek. Madhouse’un resmi web sitesinde yayınlanan anime programına göre One Punch Man, en iyi animasyon dizilerinden biridir. Görünüşe göre animasyon dizisi 2022’ye kadar beklemeniz gerektiğini gösteriyor.

Netflixin ünlü dizilerinden olan Vikingsinde Yeni sezonunun ne zaman çıkacağının tarihini siz dizi severler için açıkladık. Vikings 7.Sezon Ne Zaman Çıkacak? Vikings Yeni Sezon Tarihi Belli Oldu Mu? Linkine tıklayarak öğrenebilirsiniz 🙂

One Punch Man 3.Sezon Konusu Nedir?

OnePunch Man 3. sezon konusu, önceki sezonla aynı damarda devam ediyor. Başrol oyuncusu Saitama’nın yeni sezonda oldukça ilgi çekeceği süper kahramanlarla dolu bir yapım olan one punch man, kötü süper kahramanlarla savaşacak olan Saitama, bu yeni sezonda sakin bir hayat sürmeye çalışacak ama bu mümkün olmayacak. İlk olarak manga olarak piyasaya sürülen yapım, daha sonra bir TV dizisi ve daha sonra bir oyun olarak piyasaya sürüldü. Peki bu popüler yapımdan bir film çıkacak mı? Bu konuda henüz bir açıklama yok. Buraya tıklayarak netflix üzerinden One Punch Man izleyebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.