Para Kazandıran Mobil Uygulamalar Hangileridir? 2022 En İyi 14 Uygulama

Para Kazandıran Mobil Uygulamalar Hangileridir? 2022 En İyi 14 Uygulama

Evden internetten para kazanma fırsatları her geçen gün artıyor. Birçok internet kullanıcısı artık sanal bir ortamda para kazanmaya çalışıyor. Her gün kullandığımız telefonlardan para kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Cep telefonunuzdan para kazanmak artık çok kolay, uzağa gitmenize gerek yok! Para Kazandıran Mobil Uygulamalar ile telefondan ayda ciddi rakamlar kazanabilirsiniz. Peki ama nasıl? Sizler için hazırladığım bu makaleyi okuduktan sonra konu ile ilgili tüm detaylara hakim olacaksınız.

Para Kazandıran Mobil Uygulamalar Hangileridir?

Evden online para kazanmak artık çok kolay: Akıllı telefonunuzdan en iyi mobil uygulamalara erişebilir ve ödüllü uygulama yarışmalarına katılabilirsiniz. Para kazanabileceğiniz uygulamaların kullanım amaçları birbirinden farklıdır. Öncesinde ne şekilde telefondan para kazanabileceğinizden söz edeceğim. Ardından sizlere oluşturduğum para kazandıran mobil uygulamalar hangileridir? sorusunun cevabını liste halinde göstereceğim. O halde az sonra vereceğim uygulamalarda ne yaparak para kazanabilirsiniz? ona göz atalım.

 • Fotoğraf Çekerek
 • Alışveriş Yaparak
 • Görev ve Talimatları Yaparak
 • Satış Yaparak 
 • Anket Doldurarak
 • Yürüyerek, Gezerek ve Spor Yaparak 
 • Reklam ve Video İzleyerek
 • Canlı Yayın Yaparak 
 • Bitcoin Kazandıran Uygulamalar,
 • Uygulama İndirerek para kazanabilirsiniz.

İşte size yukarıdakileri yapma imkanı sunarak gelir elde etmenizi sağlayacak uygulamaların isimleri;

Para Kazandıran Mobil Uygulamalar Listesi
Bounty Money App
BookScouter Letgo
Sweatcoin Foap
Ebates Swagbucks
Artıway Yandex Toloka
Gigwalk Hadi
EasyShift Whaff Rewards

Yukarıdaki uygulamaların birkaçını denedim. Para kazandırdığını söyleyebilirim. Ama bir noktada sizi uyarmam gerekecek. Her işte olduğu gibi bu işte de sabretmeniz gerekiyor. Uygulamayı indirdiğiniz gibi yüksek rakamlar kazanmayabilirsiniz. Ama bu da kazanamayacağınız anlamına gelmiyor.

Para Kazandıran Mobil Uygulamalar Nasıl Kullanılır?

Android veya IOS işletim sistemi için birçok uygulama var. Genel olarak, para kazanabileceğiniz para kazanmak için indirdiğiniz uygulamada aldığınız bir takım görevler vardır. Örneğin, bazı uygulamalar sizden bir ankete katılmanızı isteyebilir. Sadece anket doldurarak değil, ürünlerinizi satarak, reklamları görüntüleyerek ve çok çeşitli uygulamaları kullanarak da para kazanabilirsiniz. Ne kadar çok görev tamamlarsanız o kadar çok para kazanabilirsiniz.

BookScouter ile Kitap Satarak Para Kazan

Eski kitaplarınızı bir kitap satış uygulaması olan BookScouter’da satabilir ve fiyatları diğer kitap satın alma siteleriyle karşılaştırabilirsiniz. Uygulamanın iOS ve Android sürümleri mevcuttur. Ayrıca, uygulama üç aylık bir burs sunmaktadır. Burs için şartlar başvuru web sitesinde bulunabilir.

Bounty Görev Tamamla Para Kazan

Bounty uygulaması ile size verilen görevleri tamamlayarak para kazanabilirsiniz. Mobil para kazanma uygulamaları arasında oldukça popüler olan Bounty, tamamladığınız görevlere göre size ödeme yapıyor. Uygulama testleri, doğrulamalar, gizli müşteriler veya anketler, bir uygulamanın sizden gerektirdiği görevlerden bazılarıdır. Peki Bounty uygulaması ile para kazanmak için ne yaparsınız? İşte izlemeniz gereken adımlar:

 • Akıllı telefonunuza Bounty uygulamasını indirin ve önce üye olun.
 • Mevcut görevlere göz atın ve tamamlamak istediğiniz görevi seçin.
 • Görevin ayrıntılarını dikkatlice okuyun ve sizden isteneni yapın.
 • Göreviniz onaylandıktan sonra paranız bakiyenize aktarılacaktır.
 • Bakiyenizden para çekmek için bir talep gönderin.

Evet! Bu kadar basit! yukarıda listelediğim adımları uygularsanız para kazanmanıza engel bir durum kalmayacak.

Money App Video İzle Anket Doldur

Para kazanmak için başka bir uygulama Money uygulamasıdır. Bu uygulama ile video izleyerek ve anket doldurarak kazanabilirsiniz. Money uygulaması ile mobil para kazanmaya başlamak için tek yapmanız gereken Money uygulamasını akıllı telefonunuza ücretsiz olarak indirmek, bir hesap oluşturmak ve görevleri gerçekleştirmeye başlamak olacak.

Gigwalk Anket Doldur Para Kazan

Gigwalk, kullanıcıların görev atayarak para kazanmak için kullanabilecekleri uygulamalardan biridir. Uygulamayı indirip ödevleri tamamlayarak, anket doldurarak veya video izleyerek para kazanabilirsiniz.

Telefonunuzdan para kazanabileceğiniz alternatif bir yöntem olan canlı yayın açarak para kazanma hakkında yazdığım Bigo Livedan Nasıl Para Kazanılır? Bigo Live Canlı Yayın Açma adlı makaleyi okumanızı tavsiye ederim. 

Hadi Mobil ile Saatlik Para Kazan

Geçen sene çok popüler olan Hadi Mobil ile hem eğlenin hem de para kazanın! Sınavın canlı yayınını organize eden bu uygulama, yarışmayı geçen kişileri ödüllendiriyor. Birçok kategoride yarışmalar düzenleyen Hadi uygulaması, Android ve IOS işletim sistemlerine sahip akıllı telefonlar için kullanıcılara ücretsiz olarak sunuluyor. Hadi’deki yarışmalara katılmak için ilginizi çeken kategoride yarışmanın ne zaman gerçekleştiğini bileceksiniz ve yarışma sırasında uygulamada yer alabileceksiniz. Yarışmanın hangi gün ve hangi saatte gerçekleştiğini ana sayfada Hadi logosunun altındaki menüden öğrenebilirsiniz. Her gün 12:30 veya 20:30’da gerçekleşen bir yarışmaya sponsor olur ve verilecek nakit ödülü belirler. Toplam kazanç 12 soruyu doğru cevaplayanlar arasında paylaştırılacak ve kazancınız 20 TL’ye ulaştığında banka hesabınıza aktarılacaktır. Ayrıca, her yarışmadan önce Instagram sayfalarında 1 soru için bir ipucu yayınlandığını unutmayın. 🙂

Yürüyerek Para Kazandıran Uygulama Yandex Toloka

Yandex Toloka görev uygulamasında basit görevleri seçerek kazanabilirsiniz. Örneğin, bir uygulama size haritalarda tek bir yerde bir görev atar veya arama sonuçlarını iyileştirmek için bilgi isteyebilir. Bu görevlerin zorluğu farklı olabilir. Uygulamayı indirerek ve ek bilgi olmadan görevleri tamamlayarak para kazanabilirsiniz.

para kazan

para kazan

Artiway E-Ticaret Yap

Online alışveriş yapanların çok para kazanabileceği uygulama olan Artiway, dolaylı olarak para kazanıyor. Uygulamanın işleyişi, sözleşmeli e-ticaret sitelerinde yapılan alışverişler için hesabınızda para birikmesidir. Ayrıca biriken bu paraları hesabınızdan da çekebilirsiniz. Ayrıca uygulamaya ve mağazaya kaydolduğunuzda da ödüller kazanırsınız.

Foap Uygulaması

Fotoğrafçılıktan para kazanan uygulamalar; Foap uygulaması üzerinden fotoğraflarınızı satabilirsiniz! Evet, doğru duydunuz. Akıllı telefonunuzla çektiğiniz fotoğrafları platformda satmak isteyen kişi veya şirketlere satabilirsiniz. Fotoğraf yükleyip para kazanın ve PayPay ile kazandığınız parayı çekebilirsiniz. Bu ücretsiz uygulama ile platform, sattığınız fotoğraflar üzerinden komisyon kazanır. Ayrıca uygulamadaki görevleri tamamladığınız için ödüller de alabilirsiniz.

Son zamanların en popüler uygulaması olan ve hemen hemen her yaştan insanın kullandığı İnstagram üzerinden de para kazanabilirsiniz. Peki ama nasıl? İnstagram Reels Çekerek Para Kazanma 2022 (KESİN YÖNTEM) okumanızı tavsiye ederim.

Sweatcoin Yürüyerek Para Kazan

İşyerinde para kazandıran uygulamalar; Yürüyüş yapmayı seviyorsanız, bu uygulama tam size göre! Sweatcoin uygulamasını kullanan kişiler, her gün attıkları her adım için ödüllendirilir. Uygulama, aynı anda hem spor yapmanızı hem de para kazanmanızı sağlar. Sweatcoin sayesinde adımlarınız Sweatcoin adı verilen dijital bir para birimine dönüştürülür ve bu parayı çekebilir veya bağışlayabilirsiniz. Uygulama şöyle diyor: “Daha sağlıklı bir gezegende daha sağlıklı olmanızı istiyoruz. Bunu, adımlarınızı harika ürün ve hizmetler için harcayabileceğiniz para birimine çevirerek yapıyoruz.

Letgo ile Sat Para Kazan

Günümüzde birçok kişinin kullandığı letgo uygulaması ile ürünlerinizi satabilir veya istediğiniz ürünlere ulaşabilirsiniz. Kullanılmayan ürünleri satarak alıcıları bekleyebilir, kullanıcı sayısı fazla olduğu için ürününüzü kısa sürede satabilirsiniz. Bu ücretsiz uygulamayı iOS veya Android cihazınıza indirebilirsiniz.

Ebates ile Alışveris Yaparken Puan Biriktir

Dolaylı yoldan para kazanabileceğiniz Ebates uygulaması ile alışveriş yaparken puan biriktirirsiniz. Bu puanları uygulama mağazalarında yapacağınız alışverişlerde biriktirerek başka bir mağazada yapacağınız alışverişlerde kullanabilirsiniz.

Swagbucks

Swagbucks uygulaması, anketlere katılarak, testler yaparak, video izleyerek ve belirli görevleri tamamlayarak para kazanmanıza olanak tanır. Uygulamada kazandığınız parayı PayPay kullanarak çekebilirsiniz. Swagbucks uygulaması şu ana kadar kullanıcılarına 400 milyon dolar ödedi.

EasyShift

Kazançlı uygulamalardan biri olan EasyShift ile video veya fotoğraf çekmek için size verilen görevleri tamamlayarak para kazanabilirsiniz. Uygulamada yaptığınız görevlerde biriken bakiyenizi 20$’a ulaştığında çekebilirsiniz. Uygulama sloganı: Kullanıcıları her zaman ve her yerde para kazanma özgürlüğü gibi tatmin eder.

Whaff Rewards

Whaff Rewards, kullanıcılara anketleri tamamlayarak ve uygulamada para kazanarak para kazanmaları için birçok yol sunar ve ayrıca anketleri tamamlayarak veya video izleyerek para kazanmanıza yardımcı olur. En ekonomik yol, uygulamada listelenen oyunları indirmektir. İndirilen oyunlarda belli bir seviyeye ulaşırsanız daha fazla para kazanma şansınız olacaktır.

Sizler için hazırladığım para kazandıran mobil uygulamalar listesinin umarım faydası olmuştur. Bu uygulamalar veya başka uygulamalar üzerinden para kazanan arkadaşlar varsa, yorum olarak belirtirseniz bilgi alışverişi yapabiliriz. Şimdiden teşekkürler!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.