Passolig Numara Güncelleme Nasıl Yapılır? (Passolig Yenileme İşlemi)

Passolig Numara Güncelleme Nasıl Yapılır? (Passolig Yenileme İşlemi)

Passolig Numara Güncelleme Nasıl Yapılır? (Passolig Yenileme İşlemi) adlı içerik, Passolig bilgileri güncelleme noktası ile sorunları olan tüm kullanıcılar için hazırlanmıştır. Passolig müşteri hizmetleri telefon Numarası Passolig numara değiştirme Passolig müşteri Hizmetleri Passolig Kredi Kartı Passolig giriş Passolig Kart yenileme Passolig başvuru Passolig nasıl Alınır? vb. tüm detayları yazımızda….

Passolig Numara Güncelleme Nasıl Yapılır?

Passolig telefon numaranızı güncellemek istiyorsanız, Passolig sitesinde bu bilgileri hemen güncellemeniz mümkün olmayacaktır. Çağrı merkezi üzerinden telefon, e-posta veya iletişim adresinizi güncelleyebilirsiniz. Maalesef çağrı merkezi üzerinden güncelleme yapmak zor. Kolayca güncelleyebilmeniz için bu kılavuzu baştan sona okumanızı öneririz.

 • 0850 724 33 44 Passolig çağrı merkezini arayarak güncelleme bilgileri menüsüne girerek yeni telefon numaranızı seçerek bilgileri kolayca güncelleyebilirsiniz.

Bu bilgileri çağrı merkezi üzerinden güncellemek için de 4 haneli kart şifresini bilmeniz gerekecektir. Diyelim ki kart şifrenizi bilmiyorsunuz veya henüz bir şifre belirlemediniz. Ne yapacaksınız? Eski numaraya erişiminiz varsa işiniz çok daha kolay olacak! Menüden “Şifremi Unuttum” yazarak çağrı merkezi kartınızdaki şifreyi eski telefonunuza aktarabilirsiniz. Diyelim ki eski telefon numaranız tamamen devre dışı bırakıldı. Diyelim ki işiniz artık biraz daha zorlaşıyor ve telefon numaranız, e-posta adresiniz gibi bilgilerinizi hemen güncelleyemiyorsunuz. Nasıl yükseltebilirim? Passolig numarası güncellemesini birlikte görelim.

Passolig Kart Yenileme

Passolig e-bilet kartınızın geçerliliğini bir yıl uzatarak, oyun kartı satın alma ve stadyuma giriş hakkını saklı tutarsınız. Kartınızın e-biletini Passolig kartınız, başka bir kredi kartı veya nakit kullanarak en yakın N Kolay noktalarından dilediğiniz gibi yenileyebilirsiniz.

Passolig Yenileme Ücreti 2022

Passolig fiyatları, Türkiye’de aktif takımların fiyatları değişken olup, 2022 yılı için Passolig kart fiyatları şu şekilde belirlenmiştir:

 • TFF logolu Passolig Kart ve logosuz Passolig Kart 48.5 TL,
 • Beşiktaş 48.5 TL,
 • Galatasaray 48.5 TL,
 • Trabzonspor 40.50 TL,
 • Ankaragücü 36 TL,
 • Bursaspor 35 TL,
 • Fenerbahçe 48 TL,
 • Geri kalan takımların kartları da 27.5 TL.

Passolig Numarası Yenileme İşlemi

Müşteri hizmetlerini aradınız ve tüm menüleri dinlemene rağmen çağrı merkezine giremediniz. Ne yapacaksınız? Çok basit: 0850 724 33 44 passolig numarasını güncellemek için ilk aradığınızda, kartın kaybolduğunu size bildirmek için 0’a (sıfır) basın ve bir bip sesi duyduğunuzda sıfıra basın. Müşteri temsilcisi ile doğrudan iletişime geçilecektir. Bu menüde sadece kayıp veya çalıntı kartlarla işlem yapılır. Bilgileri güncellemek mümkün değildir.

Neden bir müşteri temsilcisiyle görüştük? Bilgileri güncelleyemeyeceğinizi müşteri temsilcisine bildirirseniz, güncelleme Passolig yaka kartı numarasının kullanımı anında size bildirilir. Yine müşteri temsilcisi bilgilerinizi güncellemez.

Passolig Numara Güncelleme Dilekçe Örneği

Passolig sisteminde kayıtlı olan telefon numaranız artık kullanılmıyorsa veya sistemde kayıtlı olan numaranızı değiştirmek istiyorsanız bu adımları sırasıyla gerçekleştirmelisiniz;

Passolig kartınızın ve TC kimlik kartınızın önünü ve arkasını tararsınız. Ayrıca Aktif Bank yönetimine bir dilekçe yazarsınız ve sizin için taranır. Taranmış TC ve Passolig kimlik kartına ek olarak, taranan dilekçeyi aynı e-posta ile contact@passolig.com.tr adresine göndermenizi rica ederiz.

E-Posta ile Passolig Güncelleme

Müşteri temsilcisi ile görüştünüz ve sorununuzu bildirdiniz. Bir müşteri temsilcisi size bir iletişim adresi verecek ve bu e-posta adresine gerekli bilgileri yazıp imzalı olarak göndermenizi tavsiye edecektir. Gerekli bilgileri vermeniz halinde en kısa sürede sizinle iletişime geçilecek ve bilgileriniz güncellenecektir.

Ancak dilekçenin sonunda bıraktığınız imza ile Passolig kartınızı alırken kullandığınız imzanın birebir aynı olması gerekmektedir. Aksi takdirde, imza uyuşmazlığı nedeniyle talebiniz reddedilecektir.

Müşteri temsilcisi ile görüşemiyorsanız buraya tıklayarak açılan sayfadaki iletişim formunu doldurup gönderebilirsiniz. Formu doldururken verilen e-posta adresi ve telefon numarasının aktif olarak kullanılacağını lütfen unutmayın. Sorununuzu çözmek için iletişim formunu gönderdikten kısa bir süre sonra geri gönderilecektir.

Talep Gönderme Formu (Passolig Numara Değişikliği)

Passolig desteği ile iletişime geçtiniz ve istediğiniz e-posta adresine bir dilekçe, Passolig numarası güncellemesi veya faks göndermeniz istendi. Göndermek istediğiniz dilekçeyi aşağıdaki görsele tıklayarak indirebilirsiniz.

Dilekçeyi indirip yazdırdıktan sonra, gerekli alanları doldurup imzalamanız gerekecektir. Yüklenen dilekçeyi işleme alıp 0212 340 88 58 e-posta veya faks ile iletisim@passolig.com.tr adresine gönderdiğiniz anda sistemdeki telefon numaranız güncellenecektir.

Kılavuzumuzdaki linkleri takip ettikten sonra Passolig numaranızı değiştiremiyorsanız veya herhangi bir sorun yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki yorum bölümüne sorununuzu ekleyiniz. Gelin birlikte bir çözüm bulalım.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Gökhan dedi ki:

  Tüm bankalara cep telefonumun degişip yeni güncel aktif olan cep numaramı vermek istiyorum

 2. emrecan dedi ki:

  numaramı Kendi üstüme güncelleme