Tarım Kredi Market İş Başvurusu Nereye Yapılır? (Başvuru Formu)

Tarım Kredi Market İş Başvurusu Nereye Yapılır? (Başvuru Formu)

Tarım Kredi Market tarafından yayınlanan İş İlanları, Başvuru Formu ve Başvuru Detayları Tarım Kredi Kooperatifi Market personel alımı, Tarım Kredi Birlik Market İş Başvurusu, Tarım Kredi Kooperatifi Personel Alımı 2021, Tarım Kredi Kooperatifi market Personel Alımı 2021, İstanbul Tarım Kredi Kooperatifi personel alımı, Tk Holding iş başvurusu Tarım Kredi Market İş Başvurusu Nereye Yapılır gibi sorularınızın yanıtlarını yazımızda bulabilirsiniz.

Tarım Kredi Market İş Başvurusu 2021 Şartları

Herkesin bildiği gibi Tarım Kredi Birlik Market pazarı, TKK market tedarikçilerinden satın aldığı doğal ve kaliteli ürünleri kooperatifler veya kooperatif marketleri aracılığıyla tüketiciye sunan, işleyen veya kendi tesislerinde işleten halka açık bir şirkettir. Yakın zamanda mevcut ve yeni açılan şubelere çok sayıda personel alınacağı açıklandı.

Tarım Kredi İş Başvuru Formu

Tarım kredi birlik market iş başvuru formunu sizler için araştırdık. Tarım Kredi Birlik Market bünyesinde görev almak için doldurmanız gereken bilgiler;

 • Kimlik Bilgileriniz
 • Kişisel Bilgileriniz
 • Deneyimleriniz
 • Eğitim Bilgisi
 • İkamet ettiğiniz bölge bilgilerini doldurmak yeterli olacaktır.

Tarım Kredi Market Eleman Alımı 2021

Tarım Kredi Birlik Market Türkiye’nin bir çok şehrinde 100’den fazla şubeye sahip olup, müşterilere çok uygun fiyatlı ürünler sunmaktadır. Hizmet kalitesini artırmak için, yeni yılda merkez bölümlerine ve piyasalar için çok sayıda personel ve eleman işe alacağını açıkladı. Aşağıda yeni yayımlanmış Tarım Kredi Market İş Başvurusu Nereye Yapılır detaylarına ulaşabilirsiniz.

Tarım Kredi Market İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Tarım Kredi Birlik Market piyasasında çalışmak isteyen kişiler, ağırlıklı olarak iş ilanlarını takip etmelidir. Web sitemizde yayınlanan güncel ilanları takip edebilir, ayrıca aşağıda verdiğimiz bağlantıdan boş pozisyonları inceleyebilirsiniz. Bu arada market zincirlerindeki iş başvuru formunu doldurarak bölgenizdeki marketteki işlere başvurabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere TKK pazarında nasıl iş başvurusu yapacağınız konusunda detaylı bilgi vermeye çalıştık.

Tarım Kredi Market iş başvurusunda bulunmak için buraya tıklayınız.

Tarım Kredi Market – TKK Güncel İş İlanları 2021

Tarım Kredi Birlik Market  şubelerinde çalışanlar için personel ve iş ilanları arasında; mağaza reyon elemanı, şoför, dağıtım personeli, depo personeli, kasiyer, reyon personeli, mağaza market elemanı, muhasebe personeli, mağaza müdürü ve yardımcısı, beden işçisi, forklift operatörü, müşteri temsilcisi gibi sayısız çalışan ve pozisyon bulunmaktadır. İlkokul mezunları, lise mezunları, ortaokul ve üniversite mezunları, erkek ve kadın, acemi ve tecrübeli adaylar Tarım Kredi Market iş başvurusunda bulunabilirler. Peki TKK‘da çalışmak isteyen adaylar açık pozisyonlara nasıl ve nerede başvurabilirler?

Tarım Kredi Market Başvuru Şartları!

 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
 • Medeni hakları kullanma ehliyetine sahip olmak,
 • Sınav tarihi itibariyle 30 yaşından büyük olmamak (Sınav tarihleri Tablo III’de belirtilmiştir),
 • Erkeklerde askerlikle ilişkisi olmamak veya tecilli olmak (halen askerlik görevini yapanlar başvuruda bulunabilecek ve sınava katılabileceklerdir),
 • Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
 • Taksirli suçlar hariç, ağır hapis veya altı ay ya da daha fazla hapis ya da affa uğramış olsalar bile yağma, hırsızlık, dolandırıcılık, hileli iflas, sahtecilik, zimmet, irtikap, rüşvet gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı fiiller, görevi kötüye kullanma, güveni kötüye kullanma, kaçakçılık, resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, kara para aklama, devlet sırlarını açığa vurma, terör eylemlerine katılma ve bu gibi eylemleri tahrik ve teşvik suçları ile kamunun sağlığına ve kamu güvenine karşı işlenen suçlardan biriyle hüküm giymiş olmamak,
 • Görevini yapmaya mani akli ve bedeni hastalığı bulunmamak,
 • Yurdun her yerinde çalışmayı kayıtsız ve şartsız kabul etmek.

Tarım Kredi Kooperatifi Market Bayilik Şartları  için buraya tıklayınız.

tarım kredi market iş başvurusu

tarım kredi market iş başvurusu

Adaylarda Aranan Özel Şartlar Nelerdir?

 • Personel ve Eleman işe alımı Bölgesel yapılmakta olup, başvuruda bulunacak olan adayların, kendisinin veya ailesinin (bekâr adaylar için anne/baba, evli adaylar için eşinin ikametgâhı kabul edilmektedir) son 6 ayda, tercih edecekleri Bölge Birliğine bağlı illerden  birinde ikamet ettiğini ibraz etmesi gerekmektedir. (Nüfus Müdürlüğünden alınacak adres bilgileri raporu)
 • Lisans mezunu adayların, ÖSYM tarafından 22 Mayıs 2016 tarihinde yapılmış olan 2016-KPSS (Lisans) sınava girmiş olup ve KPSS-P3 puan türünden en az 60 puan almış olması, bunun yanında adayların, Üniversitelerin Siyasal Bilgiler, Hukuk, İktisat, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri ile bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen yurtdışındaki en az dört yıl süreli fakültelerden mezun olması gerekmektedir.
 • Önlisans mezunu adayların, ÖSYM tarafından 16 Ekim 2016 tarihinde yapılmış olan 2016-KPSS (Önlisans) sınavına girmiş ve KPSS-P93 puan türünden en az 60 puan almış olması, ayrıca  belirtilen bölümlerden herhangi birinden mezun olması gerekmektedir.
 • Ziraat Mühendisleri adaylardan, Bitki Koruma Ürünleri Bayilik veya Toptancı izin Belgesi olanlar Bölüm ve KPSS şartı aranmaksızın müracaat edebileceklerdir.
 • Bitki Koruma Ürünleri Bayii veya Toptancı İzin Belgesi bulunmayanlar Kamu Personeli Seçme Sınavı puanı ile başvuruda bulunabileceklerdir. Kamu Personeli Seçme Sınavı puanı ile başvuruda bulunan Ziraat Mühendislerinin ÖSYM tarafından 22 Mayıs 2016 tarihinde yapılmış olan 2016-KPSS (Lisans) sınavına girmiş ve KPSS-P3 puan türünden en az 60 puan almış olması gerekmektedir. Mülakat neticesinde başarılı bulunarak göreve başlatılmaları halinde, başlatıldıkları tarihten sonra T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından yapılacak olan ilk iki Bitki Koruma Ürünleri Bayi Veya Toptancılık Sınavından birinde başarılı olmaları ve Bitki Koruma Ürünleri Bayii veya Toptancı İzin Belgesini Kuruma ibraz etmeleri gerekmektedir. Bu durumdaki Ziraat Mühendislerinden sınav sonucunda alacakları Belgeyi Kuruma ibraz edeceğine dair Taahhütname alınacak olup, taahhütnamenin şartlarını yerine getiremeyen adayların iş sözleşmeleri sonlandırılacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Asim dedi ki:

  Bunyenizdeki marketlerde çalışmak istiyorum esenler atisalaninda oturuyorum şoför olarak calisa bilirim

 2. Ahmet Emun karahan dedi ki:

  Balikesir ili Altıeylül ilcesinde ikamet etmekteyim
  Bulundugum il ve ilcelerinde,marketlerde %44 engelli olarak engelli statusunde kasiyer,market ici hizmet gibi islerde çalismak istemekteyim. Herhangi bit bedensel engelim yok.

 3. Gençağa Uzun dedi ki:

  Ordu merkezde ikamet diyorum sizin kurumsal market inizde çalışmak istiyorum market tecrübem var 3 yıl bimde 3 yılda Ankamar ekonomi market inde çalışıyorum