Tiktok Fotoğraf Canlandırma Efekti 2022 Resmi Hareketlendirme Online

Tiktok Fotoğraf Canlandırma Efekti 2022 Resmi Hareketlendirme Online

Son günlerde eski fotoğrafların yeniden basıldığı videolar sosyal ağların gündemine oturdu! Herkesin dikkatini çeken fotoğraf, animasyondan önce internette çekilmişti ancak artık uygulamalar kullanılarak oluşturulabiliyor. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz fotoğraf animasyon uygulamaları ile eski fotoğrafları kısa sürede videoya dönüştürebilirsiniz. Bu yazımızda Myheritage Fotoğraf Animasyonu Fotoğraf Animasyonu Myheritage Fotoğraf Animasyonu Fotoğraf Animasyonu Nasıl Oluşturulur Ücretsiz Tiktok Fotoğraf Canlandırma Efekti Myheritage Fotoğraf Animasyonu APK İndir APK Detayları yer almaktadır.

Fotoğraf Canlandırma Efekti Nasıl Yapılır?

Tiktok Fotoğraf Canlandırma Efekti Fotoğraf animasyonu son zamanların en popüler uygulamasıdır. Fotoğraf animasyonu nedir? Eski sosyal medya fotoğraflarına hayat veren Deep Nostalji ile fotoğraflara nasıl hayat veriyorsunuz? Uygulamayı test etmek isteyen kullanıcılar, fotoğraf animasyon yazılımı hakkında detaylı bilgi arıyor. Deep Nostalji’nin merak ettiği ve fotoğrafları gerçekten dokunaklı kılan uygulamalar ve kullanım bilgileri burada.

Deep Nostalgia Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Son zamanların en popüler sosyal medya uygulaması Deep Nostalgia, fotoğraflara hayat veriyor. Göz, kaş ve ağız hareketlerini koordine ederek bir fotoğrafa hayat verebilir. Uygulama, video animasyonlarıyla eski fotoğrafları hayata geçirmek için özellikle yapay zeka algoritmaları kullanır.

BAKINIZ! Tiktoktan Para Kazanma Yöntemleri 2022 (TÜM YÖNTEMLER)

Deep Nostalgia’yı Android veya iOS telefon modelleriniz için uygulama mağazalarından indirebilirsiniz. Yetki verdikten sonra istediğiniz fotoğrafı sisteme yükleyebilir ve canlandırabilirsiniz.

Resmi Hareketlendirme Online

Deep Nostalgia, önceden kaydedilmiş MyHeritage  videolarını kullanır. Bu videolar animasyonlarda hareketleri gösterir ve gerçek insan hareketlerinin dizilerinden oluşur. Bir fotoğrafta birden fazla yüz düzenlenebilir. MyHeritage Photo Enhancer’dan içe aktarılan fotoğraflar için en uygun oynatıcıyı seçtikten sonra, her yüzü gülümsetecek, kırpacak ve hareket ettirecek kısa bir video animasyonu oluşturulur.

tiktok fotoğraf canlandırma efekti

tiktok fotoğraf canlandırma efekti

Tiktok Resim Hareket Ettirme (Ücretsiz)

Hizmet, MyHeritage web sitesine yüklediğiniz fotoğraflardaki yüzleri tanıyarak ve onlara gerçekçi hareket ekleyerek, istediğiniz fotoğrafları canlandırmanıza olanak tanır. Çoklu yüz tanıma için derin bir özlem aynı zamanda size ücretsiz olarak sunuluyor. Ancak, hizmeti kullanmak için üye olmanız gerekir.

BAKINIZ! TikTok Bedava (Ücretsiz) Jeton Hilesi Ve Fiyatları 2022

Tiktok Fotoğraf Resim Canlandırma Efektleri

Tiktok Fotoğraf Canlandırma Efekti Tiktok fotoğraf animasyon uygulamaları trendlerde yerini aldıktan sonra bu sefer Tiktok kullanıcıları görüntü hareketli uygulamalara yöneldi. Kişi sabit dururken arka planın hareket etmesiyle oluşturulan 2.5D görüntü, kullanıcıların dikkatini çekiyor. Tiktok’un resim taşıma uygulamaları arasında en popüler olan Paralaks uygulamasını cep telefonunuza indirerek fotoğraflarınızın arka planını kısa sürede hareket ettirebilirsiniz.

Fotoğraf Canlandırma Programı Remini Nasıl Kullanılır?

My Heritage uygulamasına alternatif olan REMINI uygulamasının fotoğraf animasyon özelliği olduğunu biliyor muydunuz? Remini uygulamasından fotoğraf animasyonu oluşturma adımları;

  1. Öncelikle akıllı cihazınıza Remini uygulamasını indirmeniz gerekiyor.
  2. İndirilen Remini uygulaması açıldığında, “Yüz Animatörü” düğmesine tıklamanız gerekir.
  3. Sonraki ekran, telefonunuzun galerisindeki fotoğrafları listeler.
  4. Canlandırmak için bir fotoğraf seçmelisiniz.
  5. Yüzün öne çıkması için seçilen fotoğrafın kırpılması gerekiyor.
  6. Kırpılan fotoğraf için uygulama, fotoğrafı düzenlemeye başlayacaktır.
  7. Zaman aşımı süresi dolduktan sonra, seçilen fotoğrafın animasyonlu videosunu 9 saniye boyunca izleyebilirsiniz.

Son zamanlarda popüler olan fotoğraf animasyon uygulamasını ve alternatifini nasıl kullanacağınızı anlattık. Umarız faydalı bulursunuz. 🙂

BAKINIZ! TikTok Hediye Fiyatları Ne Kadar?

Google Play mağazasından Remini uygulamasını indirmek için TIKLAYINIZ.
Remini App Store için indirme bağlantısını BURADAN bulabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.