TikTok Bedava (Ücretsiz) Jeton Hilesi Ve Fiyatları 2022

TikTok Bedava (Ücretsiz) Jeton Hilesi Ve Fiyatları 2022

TikTok sosyal medya platformları arasında oldukça popüler olan bir uygulama. Tiktok kullanıcılarının oldukça büyük paralar kazandığını söylemek oldukça mümkün. Tiktok jetonları sayesinde büyük paralar kazanabilirsiniz. Tiktok jeton fiyatlarını fazla bulanlar için Tiktok jeton hilesi ve tiktok jeton kazanma 2022 taktiklerini sizlerle paylaşacağız. Tiktok’un kullancılarına sunduğu tiktok jeton hilesi nasıl yapılır Tiktok Cüzdan bölümü sayesinde kazanımlarınızı direkt olarak paraya çevirebilirsiniz. Aynı zamanda tiktok jeton hilesi nasıl yapılır kazanımlarınızı arkadaşlarınıza hediye olarakta paylaşabilmeniz mümkün. Şimdi Tiktok bedava ücretsiz jeton hilesi konumuzu açıklayalım.

Tiktok Jeton Nasıl Kazanılır?

TikTok jeton kazanmak için uygulamaya veya web sitesine gitmeniz ve akışı açmak için canlı akış paneline erişmeniz gerekir. Burada bilmeniz gereken büyük bir sorun var. Bunu yapmak için ün sahibi ve popüler olmanız gerekir. Bu nedenle, sizi takip etmeleri gerekmekte. Uygulama geliştiricileri bu sınırı 1000 kişi olarak belirlemiştir. Bu sayıya ulaşıldığında canlı yayın açabilirsiniz ve bağış seçeneğinizde aktif konumda olacaktır.

Belirli bir kitleye ulaşmayı ve kotanızı aşmayı başardığınızda, canlı akışınızda canlı yayını izleyen abonelerinizin size göndereceği ücretsiz hediyeler var, jetonlar TikTok cüzdanınızda birikmeye başlayacak. Her hediyenin belirli bir değeri vardır. Size gönderdikleri hediyeler ve jetonlar sizin cüzdanınızda gözükecek. Arkadaşlarınıza gönderdiğiniz hediyeler cüzdanınızda eksi bakiye olarak görünecektir.

TikTok jeton uygulamasının kullanıma sunulmasından bu yana sanal para kazanmanın yolu şu şekildedir:

 • TikTok jetonunun parasal özelliklerini kullanmak için bağış sisteminden geçmeniz ve sisteminizde bağış fonksiyonunun açık olması gerekmektedir.
 • İşlemler sırasında uygulama tarafından kazanılan TikTok jetonlarına bazı kesintiler uygulansa da, gelecekte kesinti olmayacak.
 • Ayrıca jeton kazanmak için hesabınızın önce canlı yayın özelliğini desteklemesi gerekir.
 • Canlı yayın başlattıktan sonra izleyiciler sizi görebilir.
 • Yayın sırasında jeton alma fonksiyonu tiktok jeton hilesi nasıl yapılır tamamen açıkken kullanıcılar size jeton bağışlar ve canlı yayın sırasında reklamlarını üst sıralara yerleştirebilirler.
 • Toplanan jeton miktarını takas edebilir ve normal paraya çevirebilirsiniz.
 • Uygulama tarafından uygulanır ve herhangi bir kullanıcının yapabileceği kadar basittir.
 • Son olarak, bağışlar yoluyla topladığınız jetonları nakit olarak kullanmak yerine diğer kullanıcılara dağıtmak için kullanabileceğinizi unutmayın.

Canlı yayın dışında para kazanmanın bir başka yolu da kendinize sponsor bulmaktır. Tabi bunun için kitlenizin çok büyük olması gerekiyor. Bazı şirketler, popülerliği yüksek hesapları hedefleyerek promosyon teklifleri sunabilir. Takipçi sayınızı arttırabilirseniz bu yöntemle çok para kazanabilirsiniz. tiktok jeton hilesi nasıl yapılır TikTok’ta hangi ücretsiz bonusların mevcut olduğunu, özelliklerin neler olduğunu ve nasıl hesaplandığını açıklıyoruz.

TikTok Hediye Puanı Hesaplama ve Ücretsiz Jeton

TikTok kullanıcıları sizin canlı yayınınızı izlerken gönderebilecekleri çok fazla hediye mevcut. Aynı şekilde sizde izleme aşamasında bu hediyelerden seçip istediğiniz TikTok hediyesini gönderebilirsiniz. Çok sayıda farklı alternatifiniz olmakla birlikte sıklıkla kullanılanların TikTok hediye punları ve jeton hesaplama maliyeti şu şekilde;

TikTok Hediye TikTok Jeton Adedi Gönderirken Kazanırken
Kalp 10 0.96 TL 0.45 TL
Panda 5 0.48 TL 0.20 TL
Gül 1 0.96 TL 0.40 TL
Çay 50 4,8 TL 2 TL
TikTok Yeteneği 250 24 TL 10 TL
Nazar Boncuğu 5 0.48 TL 0.20 TL
Ud 300 28,8 TL 12 TL
Rainbow 100 9,6 TL 4,3 TL
Merhaba 100 0.96 TL 0.45 TL
Lale 200 20 TL 8,5 TL
Öpücük 150 17 TL 7 TL
Finger Heart 5 0.48 TL 0.20 TL
Legendary 1000 196 TL 43 TL
Sun Cream 50 4,8 TL 2 TL
Baklava 2 0.19 TL 0.80 TL
Asa 150 17 TL 7 TL
Ayıcık 100 9,6 TL 4,3 TL
Big Love 25 2,4 TL 1 TL
Para Yağmuru 999 105 TL 65 TL
Yat 7499 850 TL 350 TL
Good Night 10 0.96 TL 0.45 TL
Carousel 2020 195 TL 90 TL
Spor Araba 29999 3200 TL 1500 TL
Unicorn 5000 480 TL 200 TL
Görkemli Şato 20000 1920 TL 900 TL
Concert/Konser 500 48 TL 20 TL
Sunglasses 199 20 TL 8 TL
Love Balon 699 100 TL 48 TL

TikTok Jeton Fiyatları Ne Kadar?

TikTok platformunda 1 jeton fiyatı: 0,7 TL’ye tekabül etmektedir. Ayrıca 100 jeton biriktirmeyi başardığınızda 50 elmas kazanabileceksiniz. Diğer platform kullanıcıları tarafından yapılan bağışlar TikTok cüzdanına “elmaslarım” olarak yansır. Toplam elmas sayısı 10.000‘i geçtiğinde, bunları nakit olarak dönüştürebilir ve küçük bir kesinti karşılığında banka hesabınıza aktarabilirsiniz.

Paraya çevirmek mümkün olduğu için indirme bölümü de bulunmaktadır. Para kazanmak için uygulamayı kullanmanıza gerek yok. Takip ettiğiniz kişilerin gönderilerine bağış yapmak isteyebilirsiniz, ancak bir jetonunuz olmadığı için yapamazsınız. Bu durumda, para yatırarak bir jeton satın alma seçeneğiniz vardır. Güncel TikTok Jeton fiyat listesi aşağıdaki gibidir:

 • 500 Jeton : 35 TL
 • 2000 Jeton : 134 TL
 • 5000 Jeton : 349 TL
 • 10000 Jeton : 699 TL

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR! TİKTOK PARA KAZANMA YÖNTEMLERİ 2022 (TÜM YÖNTEMLER)

Tüm jeton alım satım işlemlerinizi internet üzerinden gerçekleştirmeniz mümkün. TikTok henüz bir bankayla anlaşmalı çalışmamaktadır. Tiktok’un sizin için sunduğu ödeme yöntemleri şunlardır;

 • Cepten ödeme
 • QR kod ile ödeme yöntemleri
 • Kredi Kartıyla ödeme

En çok tercih edilen ödeme yöntemleri yukarıdadır. Tiktok bir kaç dijital cüzdan ile ödeme yöntemine izin vermektedir.

TikTok Jeton Nasıl Yüklenir?

TikTok jeton yükleyebilmek için aşağıdaki adımları sırasıyla takip etmeniz gerekiyor;

 • İlk olarak Tiktok’a giriş yapınız.
 • Sonrasında Profil kısmına geçiş yapınız.
 • Sağ üst köşede üç nokta simgesi görünecek, tıklayınız.
 • Ekranda Tiktok cüzdan kısmı belirecek. Buraya tıkladığınız zaman sizin bütçenize göre seçenekler gelicek.
 • İstediğiniz seçimi yaptıktan sonra dilediğiniz gibi hediye gönderebilirsiniz.

TikTok 7000 Jeton Fiyatı

TikTok kullanıcılarının sıklıkla aldığı jeton sayısı. Bu nedenle ayrı ayrı değinmek istedik. TikTok’a 7000 jeton için 679.99 TL gönderim işlemi yapmanız gerekiyor.

Paranın bu kadar çok döndüğü bir ortamda insanlar hemen nakit para kazanmanın ipuçlarını aramaya başladılar. TikTok’a para ödemeden herhangi bir dönüşte para kazanmak mümkün mü?

TikTok Jeton Hilesi Nasıl Yapılır?

TikTok’ta her detay en tiktok jeton hilesi nasıl yapılır ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür. Şu an itibariyle, nakit ödemeden veya Tiktok canlı yayın açma kazanmadan para kazanmanın hiçbir yöntemi veya hilesi yok. Bu konuda bir şey aramayın. Herhangi bir yöntem bulamazsınız, yöntem olduğunu iddia edenlerin verdiği bilgileri uygulayarak işe yaramadığını göreceksiniz. Sadece olay sistemine bağlı olmayıp, bir başvuru durumunda da bu durum oldukça yaygın ve geçersizdir.

TikTok APK ile Jeton Alma Hilesi Nedir?

Sistemde olduğu gibi, Google Play Store ve IOS Market, size TikTok jetonları çıkaracaklarını söyleyen çeşitli APK’lara sahiptir. Neredeyse tüm bu uygulamaların arkasındaki temel mantık, kullanıcıların reklam izlemesini sağlamaktır. Reklamları izliyorsunuz ve uygulama geliştiricileri izlediğiniz reklamlardan para kazanıyor. Ama maalesef parça parça dönüşü yok. Bu yüzden bu tür hileleri kıskanmadan canlı bir gösteri açarak para kazanmaya çalışın.

Jeton, ve Para hilesi hakkında bir fikriniz varsa, izlediğiniz videoları nasıl indirebileceğinizden bahsedelim.

TikTok’tan video nasıl indirilir?

İzlediğiniz Tik Tok videolarını indirmenin birkaç yolu vardır. Bunun için özel bir uygulama indirme işlemi vardır ve bunun için harici web siteleri ve uygulamalar kullanılır. TikTok’ta bir video indirmek için aşağıdakileri yapabilirsiniz:

 • En hızlı olacak yöntem, videoyu izlerken üzerine parmağınızla belirli bir süre basılı tutun.
 • Bir süre sonra ekrandaki “Video Kaydet” butonu aktif hale gelmelidir.
 • Buraya tıklayarak izlediğiniz videoyu kolayca telefonunuza kaydedebilir ve istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Parmağınızı basılı tutmanıza rağmen Kaydet düğmesi aktif değilse farklı bir yöntem kullanmanız gerekir. Yine TikTok’ta video izlerken sağ alt köşede PAYLAŞ butonu çıkacak. Düğmeye tıklayın, ardından çeşitli seçimler yapabileceğiniz sosyal ağların adresleri görüntülenecektir. Buradan birini seçip videoyu tekrar kaydederseniz telefonunuza indirildiğini göreceksiniz.

Yüklediğiniz videonun bir logosu var. İnsanlar genellikle yüklenen videoda logoyu kullanmamayı tercih ediyor. Bunun için de yöntemler var. En tanıdık yol; TikTok’a filigransız, logosuz video yükleme yöntemi için yapılması gerekenler;

Filigran, tüm videoları ve görüntüleri neredeyse TikTok’tan bağımsız olarak kaydetme ve hatta kendi logonuzu ekleyerek düzenleme olanağı sunar. Uygulamayı kullanmak için telefonunuza indirmeniz ve pratik talimatları izlemeniz gerekir. Bu hizmeti sunan web sitesi de geliştirilmiş olsa da biraz daha fazla zaman alan bir yöntemdir.

Logosuz bir tiktok jeton hilesi nasıl yapılır TikTok videosunu indirmek için; Mobil cihazınıza indirmek istediğiniz videoyu seçin, ardından Paylaş‘a ve ardından Bağlantıyı Kopyala düğmesine tıklayın. Kopyalanan adresi seçtiğiniz web sitesine yapıştırdığınızda, uygulamanın cihazınıza otomatik olarak indirildiğini göreceksiniz. Söylediğimiz her şey mevcut videolar için geçerlidir. Ardından kaydetmek istediğiniz canlı videolar görünecektir. TikTok abonenizi kandırmak istiyorsanız buradaki konumuzu inceleyin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Aysun dedi ki:

  70 jetonu geri istiyorum

 2. orcinbela1 dedi ki:

  Takipçi ver

 3. Nehir__varol515151 dedi ki:

  Eeeee