Tiktok Para Hesaplama 2022 Tiktok Kazanç Hesaplama

Tiktok Para Hesaplama 2022 Tiktok Kazanç Hesaplama

Tiktok Para Hesaplayıcı ile Tiktok’ta influencer’ların veya diğer kişilerin ne kadar para kazandığını öğrenebilirsiniz.  tiktok para hesaplama uygulamasını kullanarak her birinin tiktokta ne kadar para kazandığını hesaplayabilirsiniz. Exolyt’in TikTok Para Hesaplayıcısı ile herhangi bir genel TikTok hesabı için satış tahminlerini hesaplayabilirsiniz. Toplam TikTok Hediye Puanı TikTok Hediye Puanı Hesaplayıcı TikTok Hediye Puanı Hesaplayıcı 1000 TikTok Hediye Puanı Kaç TL TikTok Hediye Puanı Hesaplayıcı TikTok Hediye Puanı Sayısı 1 TL Hesaplayıcı TikTok Para Hesaplayıcı TikTok Puan Hesaplayıcı

Tiktok Para Hesaplama

TikTok üzerinde para kazanmanın iki farklı yolu vardır. En yaygın yol, influencer pazarlaması yapmak ve ürünü takipçilerinizle paylaşmaktır. Etkileyici pazarlama, videolarınızda farklı markaların veya ürünlerin reklamını yapmak anlamına gelir. Temel olarak bir markanın veya ürünün satışını artıran sponsorlu video reklamlarla para kazanmak anlamına gelir. TikTok ile para kazanmanın ikinci yolu, videolarınızda ürün veya hizmetinizi tanıtmak veya satmaktır. Örneğin, makyaj işinizi veya çevrimiçi kurslarınızı tanıtabilirsiniz.

TikTok Para Kazanma Nasıl Yapılır?

İyi tanıtılan bir ürün veya markayı tanıtmanız ve takipçilerinizle paylaşmanız gerekir. Bu, reklam markanın çabalarını hak edecek kadar popüler olmadan önce profilinizin çok sayıda abone, yorum, beğeni ve görüntüleme alacağı anlamına gelir. Toplamda, herhangi bir Tiktok Para Hesaplayıcı videosu 100.000’den fazla abone ve yüzlerce yorum gerektirir.

TikTok Para Hesaplayıcı

Her profil ve her sektör için para miktarı çok farklıdır. Gerçekten iyi bir profiliniz varsa, bir marka ortaklığı için 50.000 ila 150.000 dolar arasında anlaşabilirsiniz. Bu elbette profilinizin popülaritesine, konumunuza, markanın hedef kitlesine, profilin katılımına vb. bağlıdır.

TikTok’ta yayılmak ve geniş kitlelere ulaşmak genellikle bir gecede olmaz. Bu nedenle, bunu başarmak için sürekli çalışmaya ve ilerlemenizi takip etmek için doğru araçlara ihtiyacınız var. İlerlemenizi izlemek ve TikTok profilinizde hangi içeriğin en iyi performansı gösterdiğini görmek için Exolyt gibi analiz araçlarını kullanmanızı öneririz. Bu sayede çabalarınızı optimize edecek ve çok daha hızlı ve kolay bir şekilde bir TikTok fenomeni olacaksınız.

TikTok Hediye Puan Hesaplama

Tiktok ile kimin para kazandığını bulmak aslında oldukça kolay. Exolyt’in bir Tiktok para hesaplayıcısı var. Exotly; Bir “kullanıcı adı” girdiğimizde insanların bir onay işaretinden ne kadar para kazandığını bize gösteren bir uygulama. TikTok’un para hesaplama hizmetini size gösterdiğimiz bağlantı üzerinden kullanabilirsiniz. Tiktok Para Hesaplayıcı: Tiktok Para Hesaplayıcı, Tiktok videoları izleyerek ne kadar para kazandığınızı bilmenize yardımcı olabilir.

Tiktok Para Hesaplama Makinesi

Tiktok Para Hesaplayıcı, hesapları herkese açık olan tüm Tiktok kullanıcılarının kazançlarını takip eden bir sistemdir. Bu sisteme bir kullanıcı adı girerek o kişinin günlük, aylık veya haftalık gelirini hesaplayabilirsiniz. Tiktok para hesaplama hizmeti yardımıyla her bir sevdiğinizin ne kadar para kazandığını hesaplayabilirsiniz.

TikTok Para Kazanma Yolları

TikTok’ta kaydedilen videolarda markaların tanıtımını yapabilirsiniz. Bir markayı tanıtan bir video doğrudan veya dolaylı olarak kaydedilebilir. Örneğin; Videoda markanın kıyafetlerini giyebilir veya ürünleri ambalajından çıkarabilirsiniz.

 • Promosyon ürünleri diğer sosyal ağlarda tanıtılabilir. Etkileyici bir TikTok profiline sahip olanlar; Aboneleri Instagram veya YouTube hesaplarına yönlendirebilirler. Ayrıca, bağlı oldukları hesabı kullanarak da reklam yayınlayabilirsiniz.
 • Başka bir yerde satılan bir ürünü tanıtmak için Tiktok videolarını kullanabilirsiniz.
 • Reklamlar, izleyicilerle sohbet edilerek ve canlı video oluşturularak gösterilebilir.

TikTok Para Hesaplama, TikTok Para Hesaplayıcı ile reklam vererek kazanılan paranın tahmini olarak görülebilir.

TikTok Para Hesaplama Aracı

Tiktok parası, TikTok’ta canlı yayın yaparak kazanılabilir. Ancak TikTok üzerinden para ödenmez. İzleyiciler yayına gidebilir ve hesap sahibine para bağışlayabilir. Bu hediye jetonları para karşılığında verilir. Bunun nedeni, TikTok’un bu bedava için belirli bir komisyon almasıdır. Biriken jetonlar gelecekte nakde dönüştürülür ve jeton sayısı değişir. Jetonların güncel fiyatları aşağıdaki gibidir:

 • 70 adet 6,69 TL
 • 350 adet 33,99 TL
 • 1400 adet 134.99 TL
 • 3500 adet 339,99 TL,
 • 7000 adet 679,99 TL

TikTok’ta 1 jeton ortalama 0.096 TL’ye mal oluyor. Ancak bir satış işleminde bu oran 0,04 TL’ye düşürülür. Canlı yayın sonrasında biriken tiktok hediye puanlarını 0,04 TL ile çarparak bakiye sonucu elde edilebilir.

TikTok’ta Parayı Hesaplama Nasıl Yapılır?

TikTok, canlı bir akıştan gelen jeton sayısını saymak için birkaç uygun yol sunar. Hesap kullanıcı adınızı girerek tahmini geliri belirlemenizi sağlayan web siteleri bulunmaktadır. Ancak bu siteler gelirin tamamını sağlamamaktadır. Sadece ortalama bir miktar belirleyin.

TikTok Hediye Fiyatları 2022 (Güncel Hediye Fiyatları)

Ücretsizler bir yana, TikTok etkileyicileri markalarla ortaklık kurarak para kazanabilir. Ancak kazandığı para miktarı influencerlar ve iş birliği yapan markalar arasında geçerli. Bölünmediği için bu miktarı bilmek mümkün değildir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Sude dedi ki:

  Bts ye aşığım