Trendyol İnfluencer Başvuru 2022 İnfluencer Ne Kadar Kazanır?

Trendyol İnfluencer Başvuru 2022 İnfluencer Ne Kadar Kazanır?

Son zamanların en popüler alışveriş sitesi Trendyol’dan para kazanmak isteyenler için Trendyol Influencer Uygulaması 2022’i nasıl oluşturuyorsunuz? Trendyol İnfluencer Başvuru Trendyol Influencer Affiliate Nedir Affiliate Marketing Nedir? Affiliate Marketing ile Nasıl Para Kazanabilirsiniz? Affiliate Marketing Sistemine Nasıl Katılılır, Trendyol İnfluencer Başvuru Trendyol Influencer 2022 Uygulama Kullanım Koşulları başlıkları altında tüm detayları anlattık.

Trendyol Influencer Nasıl Olunur?

Trendyol‘da influencer olmak istiyorsanız mutlaka takipçisi çok olan bir Instagram, Youtube, Facebook, Tik-tok veya Twitch hesabına ihtiyacınız var. İkinci önemli şey ise abone hazır olduğunda kontör yükleyebilmenizdir. Trendyol, bu hizmeti kullanmak isteyen influencerlardan ödeme yapmadan önce fatura talep ediyor. Kendi şahıs şirketinizi kurabilir veya tanıdığınız bir şirkete fatura gönderebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR! Trendyoldan Nasıl Para Kazanılır? 2022 Instagramda Paylaş Kazan

Trendyol İnfluencer Ne Kadar Kazanır?

Trendyol ekibinden en ürüne özel Instagram fenomenine geçildi. Bu fenomen, paketlenmiş bir ürün geçmişinin tanıtımını yapar. Influencer’ların Trendyol üzerinden promosyon ürünleri ne kadar kazandığını sorarsanız, her ürün için promosyon başına ortalama 2.000 ile 4.000 lira arasında kazanç elde edeceklerdir. Bu sayıların nasıl sunulduğu, reklamverenin bütçesine bağlıdır.

Trendyol Influencer Nedir?

Trendyol Influencer System, Instagram’da geniş bir hayran kitlesine sahip kişiler için geliştirilmiş olup, bağlı kuruluş pazarlamasının bir örneğidir. Aboneler bir link üzerinden ürün satın aldıklarında Trendyol, satın alınan ürünler için komisyon alır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR! Trendyol Paylaş Kazan Ne Zaman 2022 Nasıl Kullanılır?

Trendyol Influencer Başvuru Şartları

Trendyol Influencer programına katılmak için başvuranlar, programa katılmak için tüm önkoşullara sahiptir. İşte gereksinimler:

  • 10.000’den fazla Instagram takipçiniz olmalıdır.
  • Takipçileriniz ve etkileşimleriniz (beğeni, yorum, izlenme vb.) inorganik değil tamamen organik olarak olmalıdır.
  • Başvuru sırasında iletişim bilgileri verilmelidir.
  • Her influencer, gelirlerini bildirebilecekleri bir şirket ve ajansla çalışmalıdır.
  • Aktif ürün satışı olan bir hesap olamaz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR! Trendyol Araçlı Kurye Maaşı Ne Kadar? Şartları 2022

Trendyol İnfluencer Başvuru Formu

Trendyol Influencer başvuru formu için talep ettiğiniz bilgileri tablo şeklinde hazırladık. Trendyol Influencer Soru Formu;

İletişim Bilgilerinizi Giriniz Beden Bilgilerinizi Giriniz
Ad-Soyad Bu bilgileri iletmeniz ileriki aşama için sürecinizi hızlandırır.
Telefon Numarası Üst Beden
E-Posta Adresi Alt Beden
Trendyol Uygulama E-Postası Ayakkabı Numarası
Doğum Tarihi Hangi Kategorilerde Paylaşım Yapmayı Tercih Ediyorsunuz?
Açık Adres Çocuk Oyun
Instagram Bilgilerinizi Giriniz Ev Seyahat
Başvuru sürecinde iletişime geçilecek hesap bilgileri girilmelidir. Hobi Spor
Instagram Hesap Adı Kozmetik
instagram.com/instagram kullanıcı adını giriniz Supermarket
Daha Önce Herhangi Bir Markayla Influencer İş Birliğiniz Oldu mu? Moda
Evet E-Serbest Meslek Makbuzu Mükellefiyim.
Hayır Kişisel verilerin korunması koşullarını okudum ve kabul ediyorum.

Trendyol Influencer Affiliate Başvuru

Affiliate marketing nedir sorusunun ilk cevabı, direkt destek satışı yapan kişilerin komisyon karşılığı marka satışı yapması ile açıklanabilir. Bağlı kuruluş pazarlaması, ürün ve hizmetleri tanıtan ve her başarılı satıştan komisyon alan ağ sahipleri için ucuz bir yöntemdir. Bağlı kuruluş pazarlaması, diğer kanalların aksine sonuç odaklı olduğu için markalara daha yüksek bir yatırım getirisi sağlar.

Trendyol, kendi bağlı kuruluş pazarlama sistemlerini oluşturabilir veya bunları özel olarak tasarlanmış sistemlere entegre edebilir. Bu şekilde para kazanmak isteyen kullanıcılar da aracı markalar veya kurumlar ile bu sisteme katılarak mevcut ağları üzerinden para kazanabilirler. Trendyol, sosyal medya kanalları veya etkileyiciler, blogcular, vlogger’lar gibi web siteleri aracılığıyla bağlı kuruluş pazarlama faaliyetleri düzenler. Trendyol Influencer Affiliate Marketing hakkında daha fazla bilgi edinmek için Trendyol web sitesini ziyaret edin.

Trendyol İnfluencer Anlaşması

Trendyol ile anlaşma sürecinde öncelikle başvurmanız gerekmektedir. Trendyol Influencer uygulamasını arama motorunuza yazarsanız, sözleşmeyi imzaladıktan kısa bir süre sonra sizinle e-posta yoluyla iletişime geçilecektir. İzlemek için bir onay varsa, Trendyol kabulünüzü onayladığı zaman size bir e-posta gönderecektir. Bu süreç 1 hafta ile 10 gün arasında sürmektedir. Aldığınız iade ödevi size seçim yapabileceğiniz iki seçenekle sunulacaktır. Bu;

  • Kendi adına fatura kesme
  • Bir ajansla çalışıyorum.

Bir Trendyol influencer’ı ile bir ajans aracılığıyla anlaşma yaptıysanız, trendyol bünyesindeki ajanslardan birini seçebilirsiniz. İsterseniz bağlı kuruluş pazarlama ajanslarından yardım alabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.