Trendyol Paylaş Kazan Ne Zaman 2022 Nasıl Kullanılır?

Trendyol Paylaş Kazan Ne Zaman 2022 Nasıl Kullanılır?

Trendyol Paylaş Kazan Nasıl Kullanılır? Trendyol link para kazanma Trendyol Paylaş Kazan Ne Zaman 2022 Trendyol Paylaş Kazan Nasıl Kullanılır Trendyol koleksiyon oluşturma Trendyol koleksiyon paylasma Trendyol Paylaş Kazan Temmuz Trend yol Paylaş Kazan ne zaman Trendyol kaydet kazan ne zaman vb. detaylarıyla…

Trendyol Paylaş Kazan Nedir?

Ülkemizin en popüler mağazalarından biri olan Trendyol, son yıllarda rekabeti yüksek e-ticaret sitelerinden farklılaşarak bu rekabeti geride bırakmayı başarmış başarılı bir online alışveriş sitesidir. Uzun yıllardır yoğun müşteri hizmeti geleneğine sahip olan Trendyol, çeşitli promosyonlar, indirimler ve promosyonlar ile müşterilerinin dikkatini çekmektedir. Trendyol, en çok ziyaret edilen online alışveriş sitesi, indirim ve promosyon günlerinde indirim kodları gibi özelliklerle de öne çıkıyor. Bu, ek indirimler almanın en iyi yollarından biridir. Bildiğiniz gibi Trendyol, kupon dağıtımı, kampanya ve etkinlik organizasyonu gibi çeşitli faaliyetlerde hem reklam yoluyla hem de web sitemizde aktif olarak yer almaya devam ediyor.

Trendyol Paylaş Kazan Nasıl Kullanılır?

Trendyol mobil uygulama kampanyasına katılmak için Trendyol Süper İndirim Günleri olmak üzere iki seçeneğiniz var. Daha önce de belirtildiği gibi; Öncelikle beğendiğiniz ürünü arkadaşınızla paylaşabilir ve paylaştığınız ürün arkadaşınız tarafından satın alındığında 75 TL’ye varan kupon kazanabilirsiniz. Diğer bir seçenek de Favoriler sekmesinden Koleksiyonlarım’a gidip Paylaş seçeneği ile arkadaşlarınızla paylaşarak yeni bir koleksiyon oluşturmaktır. Trendyol Paylaş Kazan Toplam koleksiyonunuz 25 alana ulaştığında 25 TL’lik Cüzdan Çeki alacaksınız. Bu iki farklı Trendyol promosyonuna katılma şansınız var. Koleksiyonu paylaşırsanız maksimum 25 TL alacaksınız. Ürün paylaştığınızda maksimum 75 TL kazanacak ve promosyonda toplam 100 TL kazanma fırsatına sahip olacaksınız. 🙂

Trendyol İndirim Paylaş Kazan

En büyük ve en popüler online perakendecilerden biri olan Trendyol, kullanıcıları için yüksek kazançlı kampanyalar yaratmaya devam ediyor. Trendyol, üyelerine hisse senedi ve 100 Türk Lirasına varan indirimler sunarak rakiplerinin dikkatini çekiyor.

 • Bir telefon uygulamasında veya bir bilgisayarda aynı şekilde kullanabilirsiniz.

Öncelikle telefon numaranızı girmeniz ve size gelen SMS şifresi (mesaj) ile onaylamanız gerekmektedir. Ardından cüzdanınıza kredi veya banka kartı ile para yatırabilirsiniz. Merak etmeyin, yalnızca yüklediğiniz tutar kadar çekim yapılır veya kartınız kaydedilmez. 3D güvenlik mesajı ile birlikte telefonunuza gönderilen bir kodu kullanarak her indirme işlemini onaylamanız gerekecektir. Belirttiğiniz miktar 10 dakika içinde cüzdanınıza aktarılacaktır.

Trendyol Koleksiyon Oluştur Para Kazan

Başka bir paylaş ve kazan kampanyası yöntemiyle de yaşamanız gereken süreç çok basit. Kişisel hesabınızdaki “Koleksiyonlarım” sekmesine Trendy ol Paylaş Kazan giderek kendinize yeni bir koleksiyon oluşturmanız gerekecek. O zaman bu koleksiyonu arkadaşlarınızla paylaşmanız gerekiyor. Paylaşmış olduğunuz koleksiyon 25 kişiye ulaştığında 25 TL indirim kazanma şansına sahip olacaksınız.

MUTLAKA OKUYUN! Trendyol Araçlı Kurye Maaşı Ne Kadar? Şartları 2022

Yani bu iki yöntemi kullanarak cüzdan kuponlarında 100 TL kazanabilirsiniz. Ancak bu yöntemlerle kazandığınız ürünler Trendyol cüzdan hesabınıza aktarılacağı için kampanyaya başlamadan önce cüzdan hesabı oluşturmanız önemlidir.

Cüzdan kullanmak hem kolay ödeme hem de Trendyol’un size sunduğu bonus para için akıllıca bir seçimdir. Şimdi nasıl kullanılacağına bakalım.

Trendyol Cüzdan Nasıl Kullanılır?

 • Bu bağlantıyı takip ederek Trendyol Cüzdan hesabınıza doğrudan erişebilirsiniz.
 • https://www.trendyol.com/hesabim/cuzdanim
 • Trendyol aboneliğiniz ile siteye veya uygulamaya giriş yapmalısınız.
 • Hesabım > Trendyol Cüzdan bölümüne gidebilirsiniz.
 • Telefon uygulamanızda veya bilgisayarınızda aynı şekilde kullanabilirsiniz.

Önce telefon numaranızı girmeli ve gelen SMS şifresi ile onaylamalısınız. Ardından cüzdanınıza kredi veya banka kartı ile para yatırabilirsiniz. Merak etmeyin, sadece yüklediğiniz miktar borçlandırılacak veya kartınız kaydedilmeyecek. Her indirmeyi, telefonunuza 3D güvenlik mesajı ile gönderilen bir kodla onaylamanız gerekir. Belirttiğiniz miktar 10 dakika içinde cüzdanınıza aktarılacaktır.
Maalesef, banka havalesi, e-posta veya başka yollarla cüzdanınıza para eklenemez. Maksimum “750 TL” kredi çekebileceğinizi unutmayın.

Trendyol Koleksiyonu Paylaş Kazan Nasıl Yapılır?

 1. Favoriler menüsünde Koleksiyonlarım sekmesine gidin ve yeni bir koleksiyon oluşturun.
 2. Hazırladığı bu yeni koleksiyonu arkadaşlarınızla paylaşıyorsunuz.
 3. Paylaştığınız her koleksiyon 25 bölgeye ulaşırsa 25 TL’lik cüzdan çeki kazanabilirsiniz.
 4. Kampanya, her üyenin ilgili gün ve takip eden günlerde oluşturduğu, en çok takipçisi olan koleksiyonu içerir.
 5. Kampanyanın bitiş tarihi, başladığı gün Trendyol tarafından duyurulacaktır.

Kazanan kuponu Trendyol Paylaş Kazan Trendyol Cüzdan hesabınıza aktarmak için Trendyol Cüzdan hesabınızın önceden aktif hale getirilmiş olması gerekmektedir.

Trendyol Koleksiyon Kaydetme Parası Nasıl Alınır?

Ürün paylaşım ödülleri; Arkadaşlarınız tarafından satın alınan bir ürünün iptal veya iade durumu da dikkate alındığından ilgili tarihte cüzdan kodu olarak cüzdanınıza aktarılır. Koleksiyondan alınan ödüller, kampanya sonunda cüzdan kuponu şeklinde Trendyol Cüzdan’a aktarılacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.