Trendyoldan Nasıl Para Kazanılır? 2022 Instagram’da Paylaş Kazan

Trendyoldan Nasıl Para Kazanılır? 2022 Instagram’da Paylaş Kazan

E-ticaret ağının önemli bir parçasına sahip olan Trendyol kazanıyor ve kazanıyor! Influencer olarak Trendyol linki üzerinden para kazanma şansınız olabilir. Peki Trendyol link ücreti ne kadar, nasıl influencer olunur, mevcut komisyonlar ne kadar, Trendyol link için ne kadar para ödüyor? Trendyol linkinden para kazanma Trendyol linkinden ne kadar para veriyor Trendyol influencer Komisyonu Trendyol influencer ne kadar kazanıyor Trendyol influencer nasıl Olunur influencerlar trendyol’dan ne kadar kazanıyor Trendyoldan nasıl para Kazanılır instagram’da trendyol link para kazanmaİlginizi çekiyorsa içeriğimize göz atabilirsiniz. İşte Trendyol ile Para Kazanmanın Yolları ve Taktikleri!

Trendyoldan Nasıl Para Kazanılır?

Alternatif para kazanmaya çalışan girişimciler için Trendyol yöntemleri ile nasıl para kazanılacağını anlatıyoruz. Instagram sayfası olanlar için Trendyol linki ile nasıl para kazanılır, ürün satmayı düşünenler için Trendyol ile nasıl para kazanılır, influencerlar ile iş birliği yaparak para kazanma, para biriktirme, kazanma, yorum, link, sosyal medya pazarlama, 50 TL-75 TL satış sayfası veya tahsilat sayfası açma, bedava para ve hediye çeki nasıl kazanılır, influencerlar ile partnerlik nasıl başvurulur, para ne zaman ödenir, Trendyol komisyon oranları nedir, nasıl hesaplanır Trendyol parası nasıl harcanıyor, ne kadar komisyon alınıyor Sık sorulan soruların cevaplarını tüm tavsiyeleri ile açıkladık. Trendyol’dan nasıl para kazanılır? Hemen kazanmaya başlayabilirsiniz!

Trendyol Influencer İşbirliği Nasıl Üye Olunur?

Sosyal medyadan para kazanmak istiyorsanız markalarla ortaklık yapmanın en kolay yolu! Bunun için markalar ve influencerlar arasındaki işbirliğine en yakın şey olan Trendyol ile başlamalısınız. Trend Influencer statüsü için size sunduğumuz bağlantıya tıklayarak başvurmalısınız. Açılan sayfada Trendyol’un iletişim bilgilerini göreceksiniz. Bilgileri ve iletişim bilgilerini eksiksiz ve doğru olarak doldurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde başvuru süreci uzayacak ve aynı zamanda reddedilebileceksiniz. “İletişim bilgileri” bölümünde;

  • İsim soyisim
  • Telefon
  • E-posta adresi
  • Trendyol uygulaması e-posta adresi (Trenyol’a kayıt olurken kullanılan e-posta adresi)
  • Açık adres
  • Doğum günü

Trendyol’da en çok paylaştığınız kategorileri seçmeniz gerekiyor.Sırada, marka ile çalışıp çalışmadığınızı “evet” veya “hayır” diyerek önceden belirtmeniz gerekiyor. Başvuruyu tamamlamadan önce “Kullanım koşullarını okudum” ve aynı zamanda “Elektronik bağımsızlık belgesi almak için vergi mükellefiyim” butonuna tıklayarak tamamlayabileceğinizi tahmin edebilirsiniz.

Trendyol ile para kazanmak için başvuru yaparken girdiğiniz kişisel bilgilerin doğru olması gerekmektedir. Aksi halde Trendyol tarafından size gönderilen ayakkabı numarası yanlış ise başvurunuz sorun haline gelebilir.

Trendyol Para Kazan uygulamasını tamamladınız. Trendyol, gerekli doğrulamalar tamamlandıktan sonra size “Başvurunuz onaylandı” veya “Başvurunuz reddedildi” e-postası gönderecektir. Sonrasında Trendyol ile para kazanmak için bu süreçleri bilmeniz gerekiyor.

Trendyol Instagram’da Paylaş Kazan (100 TL İndirim Kuponu)

Trendyol’un paylaşmasını ve 100 TL kazanmasını istiyorsanız, koleksiyonu gösterildiği gibi paylaşarak veya paylaşarak 100 TL kazanabilirsiniz. Aynı şekilde Trendyol üzerinden para kazanmak için satış yapabilir ve 30 TL komisyon indirimi alabilirsiniz. Trendyol’da satış yapmak için buraya tıklayın. Vermiş olduğumuz link üzerinden satış talebinde bulunabilirsiniz. Teklifinizi gönderdikten sonraki 15 gün içinde satışa başlarsanız, komisyonunuzdan %30 indirim alabilirsiniz. Bu, sağlayıcınızın paneline eriştiğiniz yerdir.

Trendyol Instagram Link Para Kazanma

Trendyol influencer uygulamaları, pozitif uygulamaları olan kişilerden link isteyecektir. Artık Trendy ol editörleri aracılığıyla ya da trendin gidişatını bilmeden başvurusu onaylanan kişi hakkında link oluşturabilirsiniz. Bu sorun değil. Trendyol ile Nasıl Para Kazanılır Bu sayede link oluştururken trend yolu editörlerinden onay almanıza gerek kalmaz. Bağlantı nasıl oluşturulur? Eğer öyle derseniz, Trendyol bağlantı için size e-posta gönderecektir. Gelen bir e-postada bağlantı oluşturma adımları adım adım açıklanmıştır. Bağlantıyı oluşturduktan sonra Instagram hesabınızdaki bağlantıyı kullanarak bağlantınızı paylaşabilirsiniz.

Trendyol UTM Sistemi Nedir?

UTM adı verilen bir sistem desteği ile çalışır. Böylece UTM tarafından oluşturulan bağlantının sonunda bir kod, bu kodun sonunda da trendyol’da oluşturduğunuz kişisel verileriniz (isim ve adınız) yer almaktadır. UTM bağlantıları, takip edilen bağlantılar anlamına gelir. Bu, oluşturduğunuz bağlantının bir Trendol tarafından takip edildiği anlamına gelir. UTM’nizi ve ardından Trendyol bağlantısını paylaştıktan sonra, kaç kişinin tıkladığını, sipariş verdiğini veya sepete eklendiğini izleyecektir.

Trendyoldan Ne Kadar Para Kazanılır?

Trendyol ile nasıl para kazanabilirsiniz? Paylaşmış olduğunuz ürünlere ait komisyon oranlarının da değiştiğini belirtmek isteriz. Elektronik hariç tüm ürünlerde %15 komisyon alınmaktadır. Elektrikli ve elektronik ürünler için %2 komisyon alınır. Trendyol’dan aldığınız her üründen ayrıca %5 komisyon alırsınız. Peki link verdiğim ürünlerden ne kadar süre para kazanacağım? Trendyol ile nasıl para kazanılır trendyol UTM sisteminde tıkladığınız linkleri takip edin ve bu linki kullanan kişilerden yapacağınız alışverişlerden aldığınız komisyonlar hesabınıza eklenecektir.

Trendyol Komisyon Oranları

Trendyol ile nasıl para kazanabilirsiniz? Trendyoldan Nasıl Para Kazanılır Sorunun bir başka cevabı da her alışverişten %1 kazanç sağlayabilecek bir teknik. Trendyol cüzdanında 50 TL kazanmak için biriktirip kazanabilirsiniz. Öncelikle kendi adınıza bir hesap açmanız gerekiyor. Bunun için Trendyol numarası ile telefon numaranızı aktif ediniz. Bu yöntemle ücretsiz gelire uygunluk, telefon numarası başına yalnızca bir kez verilir. Yani bir kişi bu hakkı sadece bir kez kullanabilir ve telefon numarası ile 50 TL kazanabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR! Trendyol Paylaş Kazan Ne Zaman 2022 Nasıl Kullanılır?

Telefon numarasını aktifleştirdikten sonra bu sefer Trendyol’un cüzdanımdaki “i”ye tıklayarak hesabı aktif etmesi gerekiyor. Buraya T.C.  girmelisiniz. “Koleksiyonlarım” menüsünün “Favorilerim” menü öğesinin “Koleksiyon Oluştur” bölümünden koleksiyon oluşturmalısınız. Koleksiyon ismini tutmak için örneğin “Favorilerim” gibi istediğiniz bir isim girerek “Favorilerim” bölümünden bir ürün seçmeli ve en az 10 ürün seçerek koleksiyon oluşturmalısınız. Oluşturduğunuz koleksiyonu herkese açık olarak yayınlayarak ve 50 kişiyi kayıt ettirerek bu koleksiyondan 50 Türk Lirası Hediye Çeki kazanabilirsiniz. İstediğiniz ürünü satın aldığınızda kazanacağınız 50 TL’lik hediye kartını harcayarak ücretsiz ürünlere sahip olma seçeneğine sahipsiniz.

Trendyol Influencer Nasıl Olunur ?

Dikkat etmeniz gereken bir diğer konu da Trendol influencer uygulamalarından aldığınız komisyonlardır, yani para kazanmak için sizin adınıza bir işletme faturanızın olması gerekir. Vergi mükellefi olmalısınız veya en azından faturaya ihtiyacınız olduğunu unutmayın.

Trendyol İnfluencer Ajansları

Trendyol ile para kazanmak için sosyal medya hesaplarınızda belirli sayıda takipçi kazanmanız gerekiyor. Trendyol’un belirlediği sosyal medya takipçi sayısı 10.000’dir. 10.000 takipçiye ulaşırsanız, başvurunuzla birlikte Trendyol’un afillite programı aktif hale gelecektir. Bu, Trendyol etkileşime başladığınız anlamına gelir. Dilerseniz trendol üzerinden seçili markalarla para kazanabilir ya da moda influencerları aracılığıyla gelir elde edebilirsiniz.

Trendyol Koleksiyon Oluştur Para Kazan!

En sevdiğiniz ürünü paylaşın ve kazanın! Beğendiğiniz ürünü Trednyol uygulaması üzerinden arkadaşınızla paylaşın, kısacası arkadaşınızın bu ürünü sizin payınız ile almasına izin verin, Trendyol ürün fiyatının %5’i değerinde kupon kazanın! Trendyol’un sunduğu koleksiyon kampanyası boyunca Trendyol Influencer uygulamasının maksimum 75 TL kazanabileceğini unutmayın! Sevdiğiniz üründen para kazanmak ya da bir koleksiyon oluşturmak istemeniz önemli değil!

Trendyol Link Anlaşması

Trendyoldan Nasıl Para Kazanılır Öncelikle Trendyol mobil uygulamasına giriş yapmanız gerekmektedir.

  1. Ardından “Favorilerim” menüsüne tıklayın,
  2. “Koleksiyonlarım” sekmesindeki + işaretini tıklamanız gerekir.
  3. En az 10 ürün seçilerek koleksiyon oluşturulur.
  4. Toplama bölümünden oluşmaktadır.

Paylaşılan koleksiyonlar kullanıcının sepetine eklenir, başkaları kayıtlıysa veya biri koleksiyondan ürün sipariş ederse para alırsınız. 🙂

Trendyol Yorum Yaparak Para Kazanma

Trendyol’un bildiği en yaygın para kazanma türlerinden biri yorum yapmaktır. Trendyol’da yorum bırakarak yorum başına 5 TL kazanabilirsiniz. Yaptığınız tüm yorumlar onay alması durumunda tarafınıza bildirilecek ardından trendyol hesabınıza yüklenecek ve daha sonraki alışverişlerde kullanmanız için cüzdanınıza geçer.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.