Vikings 7.Sezon Ne Zaman Çıkacak? Vikings Yeni Sezon Tarihi Belli Oldu Mu?

Vikings 7.Sezon Ne Zaman Çıkacak? Vikings Yeni Sezon Tarihi Belli Oldu Mu?

Vikings 7.Sezon Ne Zaman Çıkacak ? Dünyada milyonlarca izlenen ve bir o kadar hayranı bulunan Netflix dizisi Vikings 7.sezon ne zaman çıkacak sorusu sevenleri tarafından merak edilmekte. Yıllardır devam eden Vikings efsanesi 7.sezonda final yapacak mı? Vikings 7.sezon ne zaman çıkacak? Bu yazımızda sizin için araştırdık..

Vikings Nedir?

Michael Hirst tarafından üretilen ve yazılan Vikingler, İskandinavya’nın ve çevresinin cesur savaşçılarını içeren 45 dakikalık bölümleriyle izleyicileri büyülüyor. Vikingler dizisi 3 Mart 2013 tarihinde History kanalında Kanada ve Amerika Birleşik Devletleri’nde yayınlanmaya başladı.

Vikings Konusu Nedir?

Savaş tanrısı Odin’in torunları sayılan Viking kralı Ragnar Lothbrok ve ailesinin hikayeleri ekranlarda yayınlandı. Elizabeth, Camelot ve Oscar ödüllü Tudors gibi en başarılı tarihi dizilerin yazarı Michael Hirst’ün dizisi, izleyicileri 13. yüzyıl kuzey efsaneleri ve Viking kültürü ile tanıştırıyor.

Ragnar Lothbrok, İskandinav mitolojisinin en ünlü kahramanı ve kötü adam olarak bilinen İngiltere ve Fransa’nın yeminli düşmanı oldu. Viking bir çiftçi karakterine sahip olan Ragnar,  savaşçı eşi Lagertha ve erkek kardeşi Rollo ile ilk saldırısını yaptı.

Vikingler, izleyicilerini deniz kıyıları boyunca uzun mesafeleri keşfetmek isteyen bir Viking savaşçısı ve Viking çiftçisi olan Ragnar Lothbrok’un gizemli ve acımasız dünyasına götürüyor. Vikingler, 9. yüzyılda İskandinavya hakkında konuşuyorlar ve basit bir çiftçi olan Ragnar Lothbrok’un nasıl cesur bir savaşçı ve ailesi olduğunu anlatıyorlar. Acımasız ve korkusuz halkıyla savaş tanrısı Odin’in soyundan gelen Ragnor’un tanıklığının yanı sıra ilginç bir az bilinen Viking kültürü, tüccar ve savaşçılardan oluşan bir topluluk olarak bilinir.

Vikings 7.Sezon Ne Zaman Çıkacak

Vikings 7.Sezon Ne Zaman Çıkacak

Vikings 6. Sezonda Neler Yaşandı?

Vikings 7.Sezon Ne Zaman Çıkacak ? Vikings’in yayınlanan son sezonu Kral Harald’ın yaralanmasından sonra Harald’ı ve krallığını ele geçiren Kral Olaf ile başlamıştı. Kral Harald gizlice adamlarını Bjorn e yollayıp kendisini kurtarması için yardım istemişti. Bjorn Harald ı kurtarmak için uzun uzun düşündükten sonra Harald’ı kurtarmaya karar vermiş ve denize açılmıştı. Yaşlı Kral Olaf Bjorn ile savaşmamak için Norveç Kralı olması için onu aday göstermiştir. Harald ın ihaneti sonucunda Harald Norveç Kralı olmuştur. İvar Rusların büyük ordusuyla beraber Norveç’e açılır. Son Sahnede ise Ivar’ın Bjorn’ü öldürdüğü görülür.

Vikings 7.Sezon Onay Aldı Mı?

7. sezonun son olacağı iddiaları olsa da dizi yöneticilerinden resmi bir açıklama gelmedi. Çekimleri çok pahalı olan dizinin 7. sezonda bitmeyeceği belirtilse de büyük bir kesim, dizinin en az 9 sezon boyunca devam edeceğini söylüyor.

Vikings 7.Sezonda Ne Zaman Yayınlanacak?

Korona Virüs nedeni ile çekimlerine ara verilen dizinin yeni sezonu 2022 Bahar aylarında çıkması bekleniyor.

Vikings 7.Sezonda Neler Yaşanacak

Yedinci sezon birçok savaşın mevsimi olarak kabul edilirken, Kral Harald’ın ölmediği biliniyor. Bjorn müttefiklerinden yardım çağırısına cevap alacak, Ivar’ın Ruslarla iş birliğinin ciddi sonuçları olacaktır. Uzun süredir dizide yer almayan Flokinin diziye dönmesi bekleniyor. Sezon sonunda Bjon’un İsveç Kralı olması bekleniyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.