Volim Alkol Fiyat 2022 Volim 14.4 Shot Bira Fiyatları

Volim Alkol Fiyat 2022 Volim 14.4 Shot Bira Fiyatları

Son zamanlarda Volim, birçok alkol severin gözdesi haline geldi. Volim 14.4, tabiri caizse, “içerken iç” ifadesinin tüm anlamını içerir. Menşei ve milliyetiyle dikkat çeken Volim Shot birası artık pazardaki yerini aldı. Başlangıçta yalnızca özel bayiler aracılığıyla satışa sunulan Volim, artık çoğu pazarda mevcuttur. Volim alkollü bir içecektir. Volim alkol fiyat Volim fiyat alkol Oranı Volim 2022 fiyat Volim alkol fiyat 2022 Volim Fiyatları 2022 14.4 Volim fiyat 2022 Volim bira fiyat Volim Migros vb…

Volim Nedir?

Volim birası, limon, su, şeker ve beyaz şarap gibi belirli itici gazlardan oluşan alkollü bir içecektir. Halk arasında onu sevgiyle içen, Volim’e alkollü kokteyl de der.

Volim Shot bira pürüzsüz ve hoş bir akışa sahiptir ve sizi meyveli gazoz içer gibi mutlu eder. Alkol zehirlenmesi durumunda, acı bir tat bırakmaz, aksine soda içiyormuşsunuz gibi görünür. Ancak hoş tadı, Volim’i tüketiciler tarafından takdir edilen ve sürekli satılan değerli bir bira haline getirmiştir. Volim’i tüketmeyi seven insanların ilk etapta Volim’i tercih etmelerinin başlıca sebeplerinden biri ağızda bıraktığı lezzet iken, diğeri ise fiyat ve performans açısından insanlara olumlu sonuçlar veriyor.

Rakı Fiyatları 2022 Zamlı Rakı Fiyatları (TÜM RAKILAR)

Volim içtiğinizde, diğer bira veya diğer alkollü içecekleri içtikten sonra şişkinliğe neden olmaz. Bu nedenle Volim 14.4 kullanımı insan midesine zarar vermez. Meyve aromalı beyaz şarap kokteyli olarak bilinen Volim adlı bu alkollü içeceğin birçok çeşidi vardır.

Volim Shot 14.4 Çeşitleri Nelerdir?

Hemen hemen tüm Volim içecekleri meyve aromaları içerir. Her zevke uygun birçok Volim birası var. Çeşitlere bir göz atalım:

Volim Karışık Meyveli 14.40 TL
Volim Karpuzlu 14.40 TL
Volim Shot Karpuz-Çilek 14.40 TL
Volim 14.4 Limonlu 14.40 TL
Volim Elmalı 14.40 TL
Volim Çilekli 14.40 TL
Volim Kolalı 14.40 TL
Volim Shot Vodka İçeçeği Aromalı 14.40 TL
Volim 14.4 Redbull 14.40 TL
Volim Enerji İçeceği Aromalı 14.40 TL

Volim ve Redbull’u karıştırmak hoş bir tat yaratır ve yeni bir çeşitlilik yaratır. Diğer bir tür olarak karıştırıldığında ise enerji içeceği olarak adlandırılabilir. Ancak Volim çeşitleri arasında enerji içeceği aromalı Volim içecekleri de bulunmaktadır.

Volim Shot Alkol Oranı

Volim Beyaz Şarap İçin Güç, Tat ve Katkı Maddeleri Volim’in gücü %14.4’tür. Örneğin diğer alkollü içeceklerle karşılaştırıldığında, biranın alkol içeriğinin yaklaşık üç katıdır. Volim Shot bira sadece beyaz şarap değildir. Bazı Volim içecekleri votka ve viski içerir. Bu içeceği sevenlerin çoğu, yüksek alkol içeriği nedeniyle Volim tüketir. Volim’deki alkol standardına göre fiyatı diğer alkollü içeceklere göre daha uygundur.

Cin Fiyatları 2022 (GÜNCEL FİYAT LİSTESİ)

Volim Shot 14.4 Fiyatı Ne Kadar?

Alkollü içecek Volim genellikle sabit bir orana sahiptir. Volim’in 250ml’lik şişedeki toplam fiyatı yerden yere değişse de piyasa fiyatı 14.40 TL civarında.

Volim Alkol Fiyat

Volim Alkol Fiyat

Volim Bira Nerede Satılır?

Volim birası nereden alınır sorusuna cevap vermeden önce Volim birası, alkol oranı 14.4 olan fermente bir alkollü içecektir. Alkol içeriği diğer normal biraların üç katıdır. Volim Bira’yı komşu tekeller de dahil olmak üzere tüm tekel bayilerinde, Migros gibi büyük perakende zincirlerinde bulabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Yunus Çakır dedi ki:

    Harika bir tat harika bir kafa
    Birayla hammallik yapacağına volimle hayatını yaşa
    o ye Come on baby